oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

 

 

Pozwól, by szwedzka natura chroniła Twoje życie!

 

Szwedzi uważają, że zdrowa dieta, prawidłowe odżywianie i aktywny tryb życia są niezbędne, by wyglądać i czuć się świetnie.

Ponad 10 lat temu stworzono holistyczny rytuał, dzięki któremu życie może być zdrowsze, szczęśliwsze i dłuższe.

Efektem tych działań jest Wellness by Oriflame – seria wysokiej jakości, naturalnych produktów, które pomogą Ci poczuć się dobrze oraz fachowe porady dietetyków, lekarzy i naukowców.

 

Historia Wellness by Oriflame rozpoczęła się w szwedzkim Skane, gdzie profesor Stig Steen, światowy autorytet w dziedzinie kardiochrurgii, założył Towarzystwo Nauk Przyrodniczych Igelosa, w którym wraz ze swoim zespołem wybitnych specjalistów, nieustannie opracowuje skuteczne programy i zdrowe, odżywcze produkty, wprowadzające pozytywne zmiany w życiu ludzi.

 

W tym katalogu masz szansę zdobyć w promocyjnej cenie Astaksantynę i ekstrakt z borówek, będącej połączeniem antyoksydantów z astaksantyny pozyskiwanej z mikroalg powszechnie bytujących w Archipelagu sztokholmskim oraz z jagody występującej w szwedzkich lasach.

Borówki czarne są ważnym źródłem witaminy C, błonnika i przeciwutleniaczy – antocyjanów, przyczyniających się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Skuteczność naturalnej astaksantyny poparta jest ponad 60 badaniami klinicznymi z udziałem ludzi, co potwierdza jej korzystny wpływ na skórę, wzrok, układ odpornościowy, zdrowie serca, mięśni i stawów, i ogólną witalność.

 

 

Jeżeli wcześniej tego nie zrobiłaś, od teraz możesz zadbać o mocne, zdrowe kości i zęby, ponieważ właśnie w tym katalogu zaopatrzysz się w Wapń pochodzenia morskiego i witaminę D w bardzo dobrej cenie.

 

100% naszego wapnia pochodzi z z całkowicie naturalnego morskiego źródła bioaktywnego wapnia. Organicznie pozyskiwane z dziewiczych wód nordyckich, te zwapniałe wodorosty, są naturalnie bogate w ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych. Cenne substancje są łatwiej wchłaniane i wykorzystywane przez organizm w porównaniu z innymi źródłami wapnia.

 

Miej zawsze przy sobie odżywczą przekąskę ze składnikami pochodzenia naturalnego, bez glutenu, oleju palmowego i bez GMO – Baton proteinowy o smaku owoców jagodowych, teraz również w promocyjnej cenie.

 

Przypominamy, że wszystkie produkty z katalogu Oriflame, w tym wysokiej jakości produkty Wellness, możesz mieć jeszcze taniej, korzystając ze stałego, gwarantowanego 20% rabatu dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Z członkostwa w Klubie Oriflame wynikają duże oszczędności przy zakupach na potrzeby własne i najbliższych lub spory zarobek, gdy chciałabyś polecać produkty Oriflame w swoim środowisku.

To Ty zawsze decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Obojętnie co wybierzesz, zawsze na tym skorzysta Twoje zdrowie i Twój portfel.

 

Dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame przewidziane są wartościowe nagrody powitalne, które możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje w ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

    Oferta dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame na pierwsze 24 godziny nowego katalogu nr 15.   W...

Zamknij