oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

 

 

Pozwól, by szwedzka natura chroniła Twoje życie!

 

Szwedzi uważają, że zdrowa dieta, prawidłowe odżywianie i aktywny tryb życia są niezbędne, by wyglądać i czuć się świetnie.

Ponad 10 lat temu stworzono holistyczny rytuał, dzięki któremu życie może być zdrowsze, szczęśliwsze i dłuższe.

Efektem tych działań jest Wellness by Oriflame – seria wysokiej jakości, naturalnych produktów, które pomogą Ci poczuć się dobrze oraz fachowe porady dietetyków, lekarzy i naukowców.

 

Historia Wellness by Oriflame rozpoczęła się w szwedzkim Skane, gdzie profesor Stig Steen, światowy autorytet w dziedzinie kardiochrurgii, założył Towarzystwo Nauk Przyrodniczych Igelosa, w którym wraz ze swoim zespołem wybitnych specjalistów, nieustannie opracowuje skuteczne programy i zdrowe, odżywcze produkty, wprowadzające pozytywne zmiany w życiu ludzi.

 

W tym katalogu masz szansę zdobyć w promocyjnej cenie Astaksantynę i ekstrakt z borówek, będącej połączeniem antyoksydantów z astaksantyny pozyskiwanej z mikroalg powszechnie bytujących w Archipelagu sztokholmskim oraz z jagody występującej w szwedzkich lasach.

Borówki czarne są ważnym źródłem witaminy C, błonnika i przeciwutleniaczy – antocyjanów, przyczyniających się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Skuteczność naturalnej astaksantyny poparta jest ponad 60 badaniami klinicznymi z udziałem ludzi, co potwierdza jej korzystny wpływ na skórę, wzrok, układ odpornościowy, zdrowie serca, mięśni i stawów, i ogólną witalność.

 

 

Jeżeli wcześniej tego nie zrobiłaś, od teraz możesz zadbać o mocne, zdrowe kości i zęby, ponieważ właśnie w tym katalogu zaopatrzysz się w Wapń pochodzenia morskiego i witaminę D w bardzo dobrej cenie.

 

100% naszego wapnia pochodzi z z całkowicie naturalnego morskiego źródła bioaktywnego wapnia. Organicznie pozyskiwane z dziewiczych wód nordyckich, te zwapniałe wodorosty, są naturalnie bogate w ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych. Cenne substancje są łatwiej wchłaniane i wykorzystywane przez organizm w porównaniu z innymi źródłami wapnia.

 

Miej zawsze przy sobie odżywczą przekąskę ze składnikami pochodzenia naturalnego, bez glutenu, oleju palmowego i bez GMO – Baton proteinowy o smaku owoców jagodowych, teraz również w promocyjnej cenie.

 

Przypominamy, że wszystkie produkty z katalogu Oriflame, w tym wysokiej jakości produkty Wellness, możesz mieć jeszcze taniej, korzystając ze stałego, gwarantowanego 20% rabatu dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Z członkostwa w Klubie Oriflame wynikają duże oszczędności przy zakupach na potrzeby własne i najbliższych lub spory zarobek, gdy chciałabyś polecać produkty Oriflame w swoim środowisku.

To Ty zawsze decydujesz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Obojętnie co wybierzesz, zawsze na tym skorzysta Twoje zdrowie i Twój portfel.

 

Dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame przewidziane są wartościowe nagrody powitalne, które możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje w ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

    Oferta dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame na pierwsze 24 godziny nowego katalogu nr 15.   W...

Zamknij