oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

 

Czy jesteś gotów, by czuć się wspaniale i wyglądać pięknie w jesienno-zimowym sezonie?

 

Wszyscy wiemy, że prowadzenie zdrowego stylu życia nie zawsze jest łatwe. Rozwiązania Oriflame w obszarze wellness oraz suplementy diety zostały stworzone, by dostarczyć organizmowi optymalną ilość składników odżywczych i nie dopuścić do niedoborów żywieniowych, zapewniając zdrowie, piękny wygląd i nienaganną sylwetkę. Produkty Wellness by Oriflame opierają się na zdrowej nordyckiej diecie, zawierają naturalne składniki uzupełniające niedobory żywieniowe w diecie codziennej i wspomagają dążenie do zmiany trybu życia na zdrowszy.

 

W tym katalogu zwróć szczególną uwagę na promocyjną cenę Wapnia pochodzenia morskiego i witaminy D, które wspomagają utrzymanie zdrowych kości i zębów. Udowodniono klinicznie, że witamina D przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia przez organizm. 100% naszego wapnia to Aquamin TG™, naturalne, morskie źródło bioaktywnego wapnia, zawierającego ponad 70 dodatkowych pierwiastków śladowych, pozyskiwanego w sposób ekologiczny i zrównoważony z nieskazitelnie czystych wód wokół Islandii. Jego unikalny skład sprawia, że jest łatwiej przyswajalny i wykorzystywany przez organizm. Wapń ma kluczowe znaczenie dla zdrowych kości i zębów, ale także umożliwia krzepnięcie krwi, kurczenie się mięśni i bicie serca.

 

Czy poznałeś już i się rozsmakowałeś w nowym, wytrawnym smaku w naszej linii SuperShake zastępującej posiłek?

SuperShake do kontroli masy ciała to zbilansowane porcje opracowane, by bezpiecznie, wygodnie i skutecznie kontrolować ilość kalorii. Bogaty w błonnik pochodzący z naturalnych źródeł, zawiera zdrowe tłuszcze, naturalną substancję słodzącą pochodzenia roślinnego – stewię oraz 23 witaminy i minerały. Nie zawiera glutenu, bez GMO, bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Nowy wytrawny SuperShake to pyszny smak kremowej zupy grzybowej z cebulą, pietruszką i czarnym piprzem, i zdrowa alternatywa dla mniej odżywczych fast foodów.

W tym katalogu, po dołączeniu do Klubu Oriflame na zasadzie Klienta VIP lub Konsultanta Oriflame, przy jednorazowym zakupie minimum 2 zup, otrzymasz dodatkowy rabat -25%, poza przysługującą Tobie stałą zniżką -20% na wszystkie produkty z oferty Oriflame.

 

A gdy już zadbasz o podstawowy, zdrowy posiłek dla siebie i bliskich, upewnij się, że zawsze masz pod ręką proteinowe batoniki Natural Balance, na wypadek, gdybyś miała ochotę na coś słodkiego!

 

Żyj tak jak zaplanowałaś inwestując we własne zdrowie. Wellness by Oriflame poprowadzi Cię przez pozornie skomplikowany świat zdrowego odżywiania i suplementów diety, oferując gamę wysokiej jakości, naturalnych produktów opracowanych przez wiodących szwedzkich naukowców.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje ORIFLAME Rejestracja w Klubie ORIFLAME

  Łap okazję! Gorąca oferta na pierwsze 2 dni katalogu Oriflame dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame. Uwolnij tajemniczą stronę...

Zamknij