oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Nawet drobne zmiany mają znaczenie, więc nie czekaj dłużej. Pamiętaj zdrowie = szczęście!

 

Troska o środowisko naturalne, dokonywanie świadomych i zrównoważonych wyborów żywieniowych stały się popularnymi trendami w ostatnich latach. Zrównoważone odżywianie polega na wybieraniu żywności, która jest korzystna dla Ciebie, jak również dla środowiska. Zrównoważony rozwój jest podstawą tożsamości Oriflame i jest częścią szwedzkiego dziedzictwa.

 

Zupy Natural Balance, Napój z błonnikiem prebiotycznym i SuperShake do kontroli masy ciała są zarejestrowane w Vegan Society, co potwierdza logo stowarzyszenia na opakowaniach produktów.

Oleje rybne zawarte w suplemencie Omega 3 mają certyfikat Friend of the Sea (FOS). To pozarządowa organizacja non-profit, której misją jest zachowanie siedlisk morskich. FOS jest obecnie wiodącym, międzynarodowym projektem certyfikowania produktów rybołówstwa pochodzących ze zrównoważonych źródeł oraz akwakultur. FOS zachęca firmy zajmujące się rybołówstwem do przyjęcia selektywnych metod połowu i zmniejszania wpływu na ekosystem, dzięki stosowaniu maksymalnie zrównoważonych odłowów. Certyfikat potwierdza także przestrzeganie wysokiej jakości standardów w zakresie efektywności energetycznej oraz odpowiedzialności społecznej.

Wapń pochodzenia morskiego i witamina D to suplement zawierający wysoce biodostępny wapń z naturalnego kompleksu Aquamin TG™, w którego skład wchodzi ponad 70 pierwiastków śladowych. Aquamin TG™ jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z alg czerwonych występujących w dziewiczo czystych, nieskażonych wodach wokół Islandii.

 

W aktualnym katalogu na pewno warto sięgnąć po Astaksantynę i ekstrakt z borówek w promocyjnej cenie, która stanowi wygodny sposób na codzienne dostarczanie organizmowi zestawu antyoksydantów, w tym jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy – naturalnej astaksantyny. Połączenie astaksantyny, pozyskiwanej z mikroalg występujących w basenach słodkowodnych oraz ekstraktu z borówek, a także witamin C i E, chroniących komórki organizmu od wewnątrz przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego, to idealna, starannie dobrana i skuteczna kompozycja antyoksydantów.

Przy zakupie 2 opakowań Astaksantyny i ekstraktu z borówek  w tym katalogu, trzeci dostaniesz GRATIS.

W cenie promocyjnej są również Multiwitaminy i minerały dla kobiet oraz Multiwitaminy i minerały dla mężczyzn. To specjalnie opracowany suplement diety, by odpowiadać na odmienne potrzeby żywieniowe kobiet i mężczyzn, pomagający w uzupełnieniu niedoborów mikroelementów w diecie. Zawiera 22 niezbędne witaminy i minerały potrzebne do zaspokojenia potrzeb żywieniowych i fizjologicznych kobiet i mężczyzn, w tym witaminy: A, D, E, C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12 i kwas foliowy, a także minerały: żelazo, cynk, wapń, magnez, miedź, mangan, selen, jod, chrom, molibden. Te niezbędne witaminy i minerały stosowane wraz ze zbilansowaną dietą mogą pomóc w utrzymaniu prawidłowej odporności, metabolizmu, poziomu energii, zdrowia skóry i ogólnego samopoczucia.

 

Tworząc wysokiej jakości produkty, zawierające roślinne składniki aktywne, Oriflame od zawsze zwraca się w stronę natury w poszukiwaniu inspiracji oraz nauki w celu uzyskania dowodów ich skuteczności. Firma skupia się na produktach, procesach produkcyjnych i na inicjatywach zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju, pomagających chronić klimat, lasy i oceany. Oriflame korzysta w 100% z odnawialnej energii elektrycznej we własnych zakładach produkcyjnych neutralnych klimatycznie. W 2021 roku Oriflame znalazło się w gronie europejskich Liderów Klimatu według raportu „Liderzy Klimatu w Europie” przygotowanego przez „Financial Times”.

Opakowania kartonowe i papierowe produktów Wellness by Oriflame pochodzą z papierni mających certyfikat FSCTM, czyli wykorzystujących surowce z odpowiednio zarządzanych, zrównoważonych zasobów leśnych. Od 2019 roku zasadziliśmy i ochroniliśmy około 7 milionów drzew w ramach programów ponownego zalesiania i ochrony zasobów leśnych na całym świecie. Fabryka Oriflame w miejscowości Roorkee w Indiach uzyskała certyfikat LEED® jako budynek spełniający najwyższe standardy zrównoważonego budownictwa. Brzmi imponująco, prawda?

Wierzymy, że zgodzisz się, że Wellness by Oriflame może wesprzeć Cię w dążeniu do zdrowia i zrównoważonego rozwoju, a dbanie o siebie i bliskich, to najlepsza inwestycja na przyszłość.

Ponadto, dołączając teraz do Klubu Oriflame, stworzysz sobie możliwość oszczędzania na zakupach i odbierania wartościowych nagród. Twoja stała, gwarantowana zniżka, wyniesie -20% na wszystkie produkty Oriflame. Dodatkowo, w każdym katalogu, będą czekały na Ciebie oferty specjalne nawet do -80%, dedykowane tylko Klubowiczom Oriflame.

Więcej informacji o ofertach i nagrodach dla nowych Klientów VIP i Konsultantów Oriflame znajdziesz w pozostałych AKTUALNOŚCIACH.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Klub Super Sprzedawców Oriflame! Sprawdź najnowsze nagrody!              

Zamknij