oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Wellness by Oriflame – w hołdzie dla zdrowego stylu życia!

 

Wierzymy w holistyczne podejście do piękna. Od uważności przez aktywność fizyczną i zdrową dietę po spokojny sen. Każdy z tych elementów wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

W portfolio Wellness by Oriflame znajdziesz suplementy diety i produkty spożywcze, które służą temu, by pomóc stosującym je osobom osiągnąć stan wellness. Wysokobiałkowe koktajle, sycące zupy czy batony proteinowe na przekąskę oraz suplementy odpowiadające różnym potrzebom, dostarczające składników odżywczych wspierających określone funkcje fizjologiczne i wspomagających utrzymanie dobrego stanu zdrowia i samopoczucia.

 

W tym katalogu zwróć szczególną uwagę na Astaksantynę i ekstrakt z borówek w wyjątkowej promocji.

Badania kliniczne potwierdziły jej dobroczynny wpływ na zdrowie pod wieloma względami, a unikalna struktura molekularna sprawia, że astaksantyna przenika całą błonę komórkową, zapewniając ochronę antyoksydacyjną
od wewnątrz.

Astaksantyna jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów występujących w naturze, chroniących narządy naszego ciała, w tym skórę, mózg, serce i oczy przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Ekstrakt z borówek to jedno z najbogatszych źródeł antocyjanów typu flawonoidów, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Obecne w składzie witamy C i E także przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Produkty Wellness by Oriflame tworzone są zgodnie z surowymi unijnymi normami bezpieczeństwa, bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów, bez glutenu i GMO .

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Biżuteria ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Poznaj Norrsken - ręcznie robioną biżuterię z naturalnymi półszlachetnymi kamieniami, inspirowaną szwedzkim światłem! Jest unikalna i wyjątkowa. Specjalnie...

Zamknij