oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

 

 

Przepis Wellness by Oriflame na zdrowie jelit!

 

Większość z nas słyszało zapewne o tym, jak ważny jest błonnik dla naszego organizmu.

To kluczowy składnik codziennej diety, mimo że nie zawiera żadnych wartości odżywczych.

Błonnik pokarmowy to różnorodne substancje, zazwyczaj pochodzenia roślinnego, które nie ulegają trawieniu w naszym przewodzie pokarmowym. Zadaniem błonnika jest przyspieszenie perystaltyki jelit i pasażu treści przez przewód pokarmowy, co w rezultacie ułatwia i przyspiesza trawienie. Błonnik jest kluczowy dla zapewnienia prawidłowej mikroflory w jelitach, gdyż równowaga jest nieodzowna dla zdrowia jelit. Zdrowe jelita to klucz do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Niedobory błonnika sprzyjają powszechnie występującym chorobom cywilizacyjnym. To właśnie on odpowiada za uczucie sytości i utrzymania prawidłowej masy ciała. Obniża poziom złego cholesterolu i stabilizuje poziom cukru we krwi. Spożywanie odpowiedniej ilości chroni przed rozwojem raka jelita grubego, pochłania metale ciężkie i szkodliwe metabolity, czyści nasze jelita ze złogów i toksyn.

 

Uzyskanie zalecanej dziennej ilości błonnika pokarmowego w diecie może być trudne do osiągnięcia.

Poza tym, nie zawsze łatwo jest ustalić, który błonnik jest prebiotykiem.

Dlatego też polecamy uzupełnianie swojego dziennego spożycia, błonnikiem prebiotycznym Wellness by Oriflame, by mieć pewność, że Twój mikrobiom dostaje to, czego potrzebuje.

 

Napój z błonnkiem prebiotycznym Wellness jest wytwarzany z 6 naturalnych źródeł roślinnych – cykorii, buraków cukrowych, szpinaku, zielonej papryki, brokułów i jarmużu.

Jest zarejestrowany w Vegan Society, niemodyfikowany genetycznie, bezglutenowy i nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i słodzików.

Napój z błonnikiem prebiotycznym Wellness, został opracowany jako uzupełnienie zróżnicowanej i dobrze zbilansowanej diety.

 

Kupuj wszystkie produkty Oriflame z 20% stałą zniżką jako klient VIP lub konsultant Oriflame. Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i niezobowiązująca.

 

Pamiętaj, że w subskrypcji co czwarte opakowanie błonnika dostaniesz za 1 zł.

 

 

 

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe promocje dla konsultantek Oriflame

    Nowe zestawy i zapachy w promocyjnych cenach dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.   Sprawdź nowe oferty...

Zamknij