oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

 

ZADBAJ O SWOJĄ URODĘ, CIESZ SIĘ ŻYCIEM KAŻDEGO DNIA, PRAKTYKUJ UWAŻNOŚĆ I POZBĄDŹ SIĘ STRESU!

 

Święta coraz bliżej! Niech w liście do Świętego Mikołaja znajdzie się pragnienie zmian na lepsze, by w roku 2022 Twoje samopoczucie było doskonałe! Chcę czuć się piękna, chcę przekąsić coś smacznie i zdrowo, chcę być silniejsza, chcę mieć więcej energii, chcę żyć w stylu fit…

Od ponad 50 lat Oriflame zmienia życie ludzi na całym świecie, dając im możliwość korzystania ze szwedzkich produktów wysokiej jakości, inspirowanych naturą i wspomaganych badaniami naukowymi, a Szwecja, skąd pochodzimy, jest jednym z nielicznych krajów na świecie, gdzie ludzie żyją dłużej, są zdrowsi i szczęśliwsi.

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się o jakości i skuteczności naturalnych, certyfikowanych produktów Wellness w Oriflame, wprowadź teraz zasady propagowanego przez nas, zdrowego stylu życia i ciesz się świetnym samopoczuciem przez długie lata!

 

10 ZASAD ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W PIGUŁCE!

 

ZASADA 1: ZACZNIJ OD REALISTYCZNYCH OCZEKIWAŃ –  Jeśli masz zbyt wysokie oczekiwania, cel może wydawać się nieosiągalny i łatwo zrezygnujesz ze swoich postanowień.

ZASADA 2 : RUCH –  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca co najmniej 30 minut aktywności aerobowej o umiarkowanej intensywności.

ZASADA 3 : ZDROWE ODŻYWIANIE – Najlepszym sposobem na zdrowe odżywianie jest brak niezdrowych produktów żywnościowych w Twoim domu!

ZASADA 4 : ZACZNIJ DZIEŃ OD WYSOKOBIAŁKOWEGO ŚNIADANIA – dzięki temu łatwiej utrzymasz stabilny poziom cukru we krwi i nie będziesz przejadać się przez resztę dnia.

ZASADA 5 : MIEJ POD RĘKĄ ZDROWE PRZEKĄSKI – unikaj żywności wysoko przetworzoną, o dużej zawartości tłuszczu.

ZASADA 6 : PRAKTYKUJ UWAŻNE JEDZENIE – istotną częścią tego podejścia jest konsumowanie posiłków powoli i wsłuchiwanie się w sygnały organizmu, informujące o tym, czy już zaspokoiliśmy głód. Od momentu rozpoczęcia jedzenia nasz organizm potrzebuje około 15-20 minut, by przesłać do mózgu informację o sytości.

ZASADA 7 : ZDROWE ODŻYWIANIE Z WELLNESS BY ORIFLAME – dobrym i wygodnym sposobem na spożycie zdrowego białka i węglowodanów jest wypijanie koktajlu Natural Balance i stosowanie suplementacji, która uzupełni niedobory w diecie.

ZASADA 8 : RADZENIE SOBIE ZE STRESEM – opanuj kilka prostych technik odprężających, które można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie.

ZASADA 9 : HIGIENA SNU – wieczorem zrelaksuj się i uwolnij od myślenia o obowiązkach.

ZASADA 10 : RELACJE Z LUDŹMI – badania wykazały, że interakcje społeczne są istotnym składnikiem dobrostanu i przynoszą ogromne korzyści umysłowi, ciału i duchowi.

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rejestracja w Klubie ORIFLAME Oferty dla Konsultantek

    Kupuj więcej, płać mniej! Zobacz wybrane oferty specjalne dla Konsultantek Oriflame. Więcej promocji dla Klubowiczek Oriflame znajdziesz w...

Zamknij