oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Zostań Konsultantką ORIFLAME lub Klientką VIP ORIFLAME

Jak zostać Konsultantką Oriflame

Zostań Konsultantką ORIFLAME lub Klientką VIP ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Dołącz bez zobowiązań do kosmetycznego Klubu Oriflame, ciesz się stałą zniżką na wszystkie produkty z katalogu i odbieraj zestawy bestsellerowych kosmetyków Oriflame w super cenach!

 

Jak to zrobić?

Wypełnij w 2 minuty formularz zgłoszeniowy i odbierz swój numer Klubowicza, umożliwiający swobodny i niezobowiązujący dostęp do indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz do wszystkich przywilejów dla osób zarejestrowanych w Klubie.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków ze STAŁYM RABATEM, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałaby Pani prezentować katalog swoim klientom.

Może Pani również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji do -80%, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W tym katalogu przewidziane są dla Pani atrakcyjne nagrody kosmetyczne o wartości 285 zł w Programie Witamy.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, może Pani odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

 

Zobacz, jakie nagrody zostały przygotowane dla nowych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame, które dołączą do Klubu Oriflame w tym katalogu.

 

 

 

zostań konsultantką oriflame zapisy oriflame rejestracja w oriflame online oriflame zarobki oriflame zapisy rejestracja oriflame zapisy do oriflame

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zostać Konsultantką ORIFLAME

  Dołącz do Klubu Oriflame już dziś!   Zamawiaj bez zobowiązań, w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, dla siebie...

Zamknij