oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Zostań Konsultantką ORIFLAME Promocje ORIFLAME

Zostań Konsultantką ORIFLAME Promocje ORIFLAME

 

Piękny makijaż – to nie taka sztuka z bestsellerowymi kosmetykami z kolekcji Giordani Gold!

 

Zostań Klubowiczką Oriflame i korzystaj z wielu fantastycznych promocji. Tym razem, w specjalnych cenach, możesz zdobyć produkty do makijażu z luksusowej linii Giordani Gold.

W zestawie otrzymasz puder prasowany Giordani Gold nadający nieskazitelne, jedwabiście matowe wykończenie. Puder zawiera odżywcze, zmiękczające składniki, które zapobiegają nadmiernemu wydzielaniu sebum oraz pojawianiu się nieestetycznego połysku i jednocześnie odżywiają skórę. Specjalnie opracowana mieszanka pigmentów wyrównuje koloryt cery, zapewniając doskonałe krycie, a ekstrakt z dzikiej róży, witaminy C i E pomagają chronić i regenerować skórę. W promocyjnej ofercie puder jest dostępny w dwóch odcieniach.

Drugim produktem w zestawie jest trwała, łatwo się rozprowadzająca kredka do oczu Giordani Gold z witaminą E. Dzięki technologii polimerowej kolor długo pozostaje intensywny. W aktualnej ofercie kredka jest dostępna w czarnym kolorze, w katalogu Oriflame występuje w czterech bogatych odcieniach.

 

Więcej ofert i specjalnych promocji dla zarejestrowanych osób w Oriflame znajdziesz w pozostałych AKTUALNOŚCIACH.

Do Klubu Oriflame możesz dołączyć jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i cieszyć się zawsze wszystkimi dostępnymi przywilejami. Rejestracja w Oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Wzmocnij swój blask, bądź jeszcze piękniejsza!   Jesteś Klientką VIP lub Konsultantką Oriflame? Sprawdź najnowszą ofertę dla Ciebie...

Zamknij