oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Biżuteria ORIFLAME Sklep ORIFLAME

konsultantka Oriflame

Biżuteria ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

 

Odkryj moc naturalnych kamieni tak wyjątkowych jak Ty!

Czy poznałaś już zimowe kolekcje Norrsken?

 

Norrsken, oznaczające po szwedzku zorzę polarną, to nazwa kolekcji biżuterii premium Oriflame, inspirowanej elementami szwedzkiej przyrody, w której nieustannie zmieniające się światło stało się tworzywem do stworzenia tej niezwykłej biżuterii odzwierciedlającej zmienność i potęgę natury.

Odkryj moc naturalnych kamieni półszlachetnych, polerowanych i obrabianych ręcznie, z poszanowaniem jego wyjątkowych cech, kształtu i odmian kolorystycznych. Od perydotu o przejrzystej zielonej barwie, przez ognisty czerwony granat, przepiękny kwarc dymny cudownie odbijający światło czy zaskakujący kolorystycznie jaspis drzewny, aż po ametyst mieniący się odcieniami różu czy energetyczny topaz – każdy kamień jest wybierany pod kątem swojego ścisłego związku z naturą, wyjątkowej energii i unikalnych właściwości.

Poczuj magię tej wyjątkowej, nowej kolekcji Norrsken inspirowanej zimowym światłem i mroźną naturą Skandynawii i rozświetlaj swoim blaskiem każde miejsce, w którym się pojawisz.

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

    Dobre zdrowie zaczyna się od właściwego odżywiania! Poznaj Wellosophy i odkryj radość zdrowego stylu życia!   W ofercie...

Zamknij