oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Katalog ORIFLAME 16 2021

Katalog Oriflame

Katalog ORIFLAME 16 2021

 

 

Niech świąteczne zakupy staną się czystą przyjemnością!

 

Już nie musisz biegać w poszukiwaniu najlepszych cen, tracić cenny czas i energię, trzymać się kurczowo ustalonego budżetu. Teraz zadbaj o swój maksymalny komfort, usiądź wygodnie w fotelu z filiżanką ulubionej kawy czy herbaty i w całkowitym spokoju, we własnym tempie, zapoznaj się z pomysłami na prezenty w najlepszych cenach tego roku. Na pewno znajdziesz tu coś idealnego dla siebie i każdej bliskiej Ci osobie!

 

Czy jesteście gotowi na cudowne, świąteczne szaleństwo?

Boskie zapachy, zaawansowane technologicznie nowoczesne kosmetyki pielęgnacyjne idealne na zimowe miesiące, zgodne z najnowszymi trendami kosmetyki do makijażu, niezwykła biżuteria Norrsken z naturalnymi kamieniami półszlachetnymi, modne akcesoria i wzmacniające zdrowie, naturalne produkty Wellness…zebrane zostały w naszym najnowszym katalogu, pełnym świątecznych promocji, którym trudno będzie się oprzeć.

 

Przy okazji chcielibyśmy z dumą przekazać, że po raz kolejny, zostały docenione działania Oriflame, będące przejawem szacunku do natury i dążenia do zrównoważonego rozwoju.

Tym razem…

„Oriflame zostało uznane przez Financial Times za Lidera Klimatycznego wśród wyselekcjonowanej grupy europejskich firm, które poczyniły największe postępy w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych.

Korzystamy w 100% z zielonej, odnawialnej energii elektrycznej we wszystkich zakładach produkcyjnych i biurach – pomaga to zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych (nasza energia elektryczna pochodzi ze źródeł energii wiatrowej, wodnej i słonecznej).”

 

Dziękujemy Państwu za wybór Oriflame, życzymy przyjemnych i udanych zakupów!

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME REJESTRACJA

  Już świąteczne zakupy...? Dlaczego nie!   Nadszedł czas, aby stworzyć w swoim domu wspaniałą, świąteczną atmosferę, dzięki nowym kolekcjom...

Zamknij