oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 16 2021

Katalog Oriflame

Katalog ORIFLAME 16 2021

 

 

Niech świąteczne zakupy staną się czystą przyjemnością!

 

Już nie musisz biegać w poszukiwaniu najlepszych cen, tracić cenny czas i energię, trzymać się kurczowo ustalonego budżetu. Teraz zadbaj o swój maksymalny komfort, usiądź wygodnie w fotelu z filiżanką ulubionej kawy czy herbaty i w całkowitym spokoju, we własnym tempie, zapoznaj się z pomysłami na prezenty w najlepszych cenach tego roku. Na pewno znajdziesz tu coś idealnego dla siebie i każdej bliskiej Ci osobie!

 

Czy jesteście gotowi na cudowne, świąteczne szaleństwo?

Boskie zapachy, zaawansowane technologicznie nowoczesne kosmetyki pielęgnacyjne idealne na zimowe miesiące, zgodne z najnowszymi trendami kosmetyki do makijażu, niezwykła biżuteria Norrsken z naturalnymi kamieniami półszlachetnymi, modne akcesoria i wzmacniające zdrowie, naturalne produkty Wellness…zebrane zostały w naszym najnowszym katalogu, pełnym świątecznych promocji, którym trudno będzie się oprzeć.

 

Przy okazji chcielibyśmy z dumą przekazać, że po raz kolejny, zostały docenione działania Oriflame, będące przejawem szacunku do natury i dążenia do zrównoważonego rozwoju.

Tym razem…

„Oriflame zostało uznane przez Financial Times za Lidera Klimatycznego wśród wyselekcjonowanej grupy europejskich firm, które poczyniły największe postępy w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych.

Korzystamy w 100% z zielonej, odnawialnej energii elektrycznej we wszystkich zakładach produkcyjnych i biurach – pomaga to zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych (nasza energia elektryczna pochodzi ze źródeł energii wiatrowej, wodnej i słonecznej).”

 

Dziękujemy Państwu za wybór Oriflame, życzymy przyjemnych i udanych zakupów!

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME REJESTRACJA

  Już świąteczne zakupy...? Dlaczego nie!   Nadszedł czas, aby stworzyć w swoim domu wspaniałą, świąteczną atmosferę, dzięki nowym kolekcjom...

Zamknij