oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 15 2018

Katalog Oriflame

Katalog Oriflame 15 2018

 

 

Witaj w Oriflame!

 

„Świętujmy sztukę pięknego życia” – Taka jest myśl przewodnia najnowszego katalogu Oriflame.

Jeśli marzysz o luksusie i jesteś zainteresowana nowoczesnymi kosmetykami, na pewno znajdziesz to w tym katalogu. Już od ponad 50 lat, tworząc nowe produkty,  Oriflame zwraca szczególną uwagę na detale, co umożliwia powstawanie wielowymiarowych arcydzieł, poczynając od pięknego projektu opakowania, przez formuły o zaawansowanym działaniu, aż po przyjemność zmysłowych wrażeń, towarzyszących stosowaniu kosmetyków.

Rozsmakuj się w naszych najnowszych kosmetykach Oriflame, delektuj się pięknem i podążaj ku perfekcji z kolekcjami Oriflame, przygotowanymi na tę jesień również dla Ciebie.

 

Prosimy, zwróć uwagę na Luksusową Loterię z kosmicznymi nagrodami!    Możesz brać w niej udział codziennie przez 21 dni!
Nagroda główna to samochód Mini One o wartości 89.616zł, a także bon upominkowy do Apart o wartości 1.000 zł, karta podarunkowa do Mohito o wartości 500 zł oraz zestaw kosmetyków Oriflame o wartości 254,60 zł.To jeszcze nie koniec atrakcji.Zrób zakupy w tym katalogu za minimum 69 zł i zamów tylko za 1 grosz stylową bransoletkę.Promocja obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów. Kod bransoletki 126020 wpisz na swoim zamówieniu.Życzymy powodzenia i szczęścia w loterii!

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym internetowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić na zakupach 25% na każdym kosmetyku i korzystać z dodatkowych nagród i ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć tutaj.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep Oriflame Katalog Oriflame Najnowsze Oferty

    Sprawdź w aktualnym katalogu Oriflame wyjątkową propozycję dla Klubowiczów, którzy w ostatnim czasie nie składali zamówień.   Oferta...

Zamknij