oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 16 2017 – Sklep online

Katalog Oriflame

Katalog Oriflame 16 2017 – Sklep online

 

Najpiękniejszy czas w roku coraz bliżej!

Już teraz, bez pośpiechu, stresu i tłoku, możesz przygotować się do Gwiazdki. Przekonaj się, że to najlepszy czas na kupowanie upominków. Siedząc wygodnie w fotelu, z filiżanką ulubionej kawy czy herbaty, zapoznaj się z przedświątecznym katalogiem i spośród wielu pomysłów na wspaniałe prezenty wybierz te, które z pewnością ucieszą Twoich bliskich i przyjaciół.

Teraz również możesz robić zakupy on-line, korzystając z internetowego sklepu Oriflame. W sklepie kupisz swoje ulubione produkty Oriflame w cenach katalogowych. Już teraz wejdź do sklepu online i skorzystaj z promocji dla nowych klientów Oriflame, a przesyłkę z wybranymi kosmetykami otrzymasz od Oriflame w ciągu 2 dni.

Uprzejmie przypominamy, że także teraz, możesz aktywować swoją Kartę Klubowicza, uzyskując w ten sposób stały, 20% upust na wszystkie zakupy w Oriflame. Żeby korzystać z tego przywileju, wypełnij  formularz rejestracyjny w Klubie Oriflame dla nowych klientek VIP lub konsultantek Oriflame.

Wszystkim życzymy radości z udanych zakupów w Oriflame!

 


ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep online – nowości Rejestracja w Oriflame

  Już teraz znajdź wolną chwilę, usiądź wygodnie w fotelu i wprowadź się w przedświąteczny nastrój , przeglądając najnowszy katalog...

Zamknij