oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 16 2018

oriflame konsultantka

Katalog Oriflame 16 2018

 

 

Witaj w Oriflame!

 

U nas już przedświąteczny czas.

 

Jak co roku, przewrotnie proponujemy Tobie nie przedświąteczną gonitwę lecz przedświąteczny relaks.  Zastanawiasz się, jak to możliwe? To bardzo proste….

 

Znajdź wolną chwilę, zaparz ulubioną herbatę czy kawę, usiądź wygodnie w fotelu i pozwól na to, żebyśmy pomogli Ci znaleźć perfekcyjne, pięknie już opakowane upominki dla rodziny i przyjaciół.

 

Wierzymy, że z tak bogatej oferty w katalogu Oriflame wybierzesz wszystko czego potrzebujesz, by sprawić przyjemność obdarowanym Twoim bliskim.

Wierzymy również, że także w tym roku będzie to Gwiazdka pełna magicznych i zachwycających prezentów od Oriflame!

 

Żeby umilić Państwu zakupy, oprócz darmowej dostawy i gwarantowanych, stałych upustów na wszystkie produkty z katalogu, Oriflame przygotowało na ten czas mnóstwo wyjątkowych ofert dla Klubowiczów Oriflame wraz z niepowtarzalnymi, przedświątecznymi nagrodami o wartości ponad 400 zł. w programie powitalnym dla nowych klientów VIP i konsultantów Oriflame.

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić 25% na zakupach i korzystać z dodatkowych ofert tylko dla Klubowiczów prosimy kliknąć TUTAJ.

 


DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferta 48 h Sklep Oriflame Rejestracja w Oriflame

  Oferta na pierwsze dwa dni katalogu nr 16.   Promocja tylko dla zarejestrowanych klientek VIP  i konsultantek Oriflame.  ...

Zamknij