oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 2 2017 – rejestracja w Oriflame

Katalog Oriflame 2 2017 – rejestracja w Oriflame

Święto Miłości- najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty!

Przed nami jedno z najpiękniejszych świąt-Święto Zakochanych. Zainspiruj się naszą kolekcją pięknych upominków i spraw komuś bliskiemu Twemu sercu wspaniały, walentynkowy prezent.

Jeżeli chciałabyś lub chciałbyś mieć możliwość dokonywania tańszych zakupów w Oriflame, wyślij teraz swoje zgłoszenie rejestracyjne do Klubu Oriflame. Wraz z przywilejem nabywania produktów z 20% upustem już od pierwszego zamówienia, otrzymasz darmowe katalogi i inne materiały klubowe wraz z gratisowymi próbkami.
Członkostwo w Oriflame to również możliwość korzystania z darmowych szkoleń kosmetycznych on-line, prowadzonych przez wykwalifikowane kosmetyczki i kosmetologów.

Zachęcamy do zapoznania się również z nagrodami Programu Witamy i innymi ofertami tylko dla zarejestrowanych klientek i konsultantek Oriflame.

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje, można bowiem w dowolnej chwili zrezygnować z członkostwa w firmie.

 


 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame nagrody w katalogu 2 2017

Najpiękniejsze są chwile, kiedy cieszysz się swoimi wymarzonymi nagrodami! Jako konsultantka Oriflame zbieraj punkty i odbieraj wyjątkowe prezenty. Teraz możesz...

Zamknij