oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 2 2022

Katalog Oriflame

 

 

Świętuj z nami 55 lat Oriflame na świecie!

 

Przed nami rok jubileuszowy. Będzie to kolejny rok pod znakiem ekologii w Oriflame, ponieważ jedną z ważniejszych wartości firmy jest troska o planetę i naturalne środowisko.

Docierając do ponad 9 milionów ludzi w ponad 60 krajach na świecie, Oriflame zapewnia wysokiej jakości produkty inspirowane naturą i oparte na nauce, szczególną wagę przykładając do źródła i jakości substancji, z których produkty są tworzone. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że 99% papieru używanego do produkcji opakowań kosmetyków i katalogów Oriflame pochodzi z recyklingu i certyfikowanych źródeł, a wszystkie kosmetyki oraz produkty higieny osobistej są biodegradowalne. Oriflame inwestuje w odnawialne źródła energii i szczyci się spadkiem emisji cieplarnianych w 2020 roku aż o 76%. W trosce o lasy Oriflame podpisało Globalne Zobowiązanie Leśne, dołączyło do programu sadzenia drzew i dbania o zbiorniki wodne, nie odprowadzając do nich odpadów powstałych przy produkcji kosmetyków.

Jesteśmy dumni, że nieustanna troska o dobro ludzi, zaangażowanie w dbałość o naturę i klimat już od 55 lat ma fundamentalne znaczenie dla Oriflame.

Dziękujemy naszym Klientom i Klubowiczom za wybranie Oriflame oraz wspieranie firmy w jej prośrodowiskowych inicjatywach i zachęcamy do celebrowania wspólnego święta!

 

A w tym katalogu – „Czas podzielić się miłością!

Miesiąc miłości tuż tuż, więc to idealny czas, by celebrować miłość wokół nas. W lutym zadbaj o najbliższe Ci osoby, ale także i o siebie! Zanurz się w naszym katalogu, aby znaleźć inspiracje na walentynkowe prezenty, poznać oferty specjalne i wskazówki, jak uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym”

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja

    WELLNESS BY ORIFLAME - TWOJA DROGA DO ZDROWSZEGO ŻYCIA!   Od zawsze Oriflame poszukuje nowych sposobów na doskonalenie...

Zamknij