oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 3 2023

Katalog Oriflame

 

 

Piękno w szwedzkim stylu – nie tylko na wiosnę!

 

Ponieważ Oriflame wywodzi się ze Szwecji, wyjątkowo podchodzi do kwestii piękna i sposobu tworzenia produktów. Od samego początku zawsze uważano naturę za ważny element filozofii działania firmy. Oriflame zbudowało swoją reputację, oferując bezpieczne, godne zaufania i skutecznie działające kosmetyki, tworząc jednocześnie wysokie standardy produkcji przyjaznej środowisku naturalnemu.

Obejmuje to odpowiedzialne pozyskiwanie składników, sprawdzonych pod kątem ekologiczności i etyczności produkcji, stosowanie naturalnych ekstraktów i substancji złuszczających oraz bezpiecznych formuł zgodnych z surowymi, najbardziej wymagającymi na świecie, normami europejskimi, używanie wyłącznie składników niemodyfikowanych genetycznie i prowadzenie rygorystycznych testów bezpieczeństwa.

Długoterminowym celem Oriflame jest całkowite dostosowanie firmy do zasad zrównoważonego rozwoju.Oznacza to oszczędne gospodarowanie zasobami naszej planety, jej poszanowanie i działanie na rzecz sprawiedliwego społeczeństwa, w którym każdy może żyć godnie i realizować swoje potrzeby.

 

Katalog Oriflame to bogate portfolio wysokiej jakości produktów: kosmetyków do pielęgnacji cery, ciała, włosów i do makijażu oraz zapachy, suplementy i produkty spożywcze Wellness, a także akcesoria modowe.

Tutaj znajdziesz kosmetyki do każdego typu skóry i na każdą kieszeń! Proste i pomysłowe rozwiązania, porady ekspertów, innowacyjne technologie i nowoczesny design inspirowany najnowszymi trendami.

 

Życzymy dobrego dnia i przyjemnych zakupów!

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

    Co nowego w Oriflame?   Rozkoszuj się zmysłowymi przyjemnościami! Pozwól się uwieść smakowitym aromatom rubinowego ziarna kakaowego i...

Zamknij