oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

 

 

Co nowego w Oriflame?

 

Rozkoszuj się zmysłowymi przyjemnościami!

Pozwól się uwieść smakowitym aromatom rubinowego ziarna kakaowego i kandyzowanych czerwonych owoców w najnowszym zapachu w rodzinie Love Potion. Kompozycja kwiatowo-gourmand Love Potion Sensual Ruby ma uzależniającą moc apetycznej rubinowej czekolady, soczystych owoców i delikatnych kwiatów. Projekt flakonu inspirowany jest kobiecymi kształtami i kroplą zmysłowej czekolady.

 

Piękna i delikatna jak kwiat!

Wpraw się w wiosenny nastrój dzięki zapachowi wiosennych kwiatów w limitowanej kolekcji Springtime Stroll, stworzonej specjalnie na Dzień Kobiet.

 

Inna para na każdy dzień tygodnia!

Wybierz zestaw siedmiu par kolczyków Delight w różnych kolorach. Plecione serca w srebrzystym odcieniu, minimalistyczne sześciokąty z perłowymi detalami i szklane kryształy w oprawie w kolorze różowego złota, to może być idealny pomysł na prezent dla każdej miłośniczki biżuterii.

 

Zachwyć się wiosenną kolekcją Norrsken!

My już zaczynamy wiosenny sezon, wykorzystując niezwykłą moc naturalnych kamieni. Każda kolekcja Norrsken zawiera kamień o szczególnym znaczeniu. Wybrane ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i mistyczne cechy, naturalne kamienie półszlachetne są klejnotami koronnymi Norrsken. Każdy kamień jest polerowany i osadzany ręcznie, z poszanowaniem jego niepowtarzalnej formy i kolorytu.

W czasie wiosennego przesilenia wzmocni Cię symbol wewnętrznej siły -kamień tygrysiego oka, w kolekcji nawiązującej do biżuterii dumnego ludu Sami, rdzennych mieszkańców Szwecji. To śmiała biżuteria z trójkątnymi formami kamieni oraz błyszczącymi kryształkami cyrkonii.

Piękno czystego szwedzkiego nieba odnajdziesz w zachwycającej biżuterii z zielonym awenturynem. Duży kamień przedstawia Ziemię zamkniętą we wszechświecie, otoczoną galaktyką z kryształków cyrkonii. Uważa się, że zielony awenturyn przynosi szczęście i powodzenie, przywraca życiowy optymizm i zachęca do działania.

Tak jak wiosna, nowe kolekcje mogą napełnić pozytywną energią Ciebie lub kobiety obecne w Twoim życiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Jak szwedzkie podejście do zdrowego stylu życia przejawia się w Wellness by Oriflame?   Piękno w szwedzkim stylu...

Zamknij