oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 5 2020

Katalog Oriflame

 

 

Witaj w Oriflame i odkrywaj to, co nas wyróżnia, to co najlepsze w nauce i naturze!

 

Czy wiesz, że w Oriflame używa się wyłącznie naturalnych drobinek złuszczających, takich jak mak, łupiny migdałów, pestki oliwek i sól, że 97% papieru używanego do produkcji katalogów pochodzi z certyfikowanych źródeł lub recyklingu, że nie używane są materiały pozyskiwane z chronionej lub zagrożonej flory i fauny.

 

W tym katalogu szczególnie podkreślone są wartości Oriflame i filozofia firmy, w myśl których składniki są najwyżej jakości, a stosowanie ich odbywa się z dbałością o urodę i z poszanowaniem natury.

 

Produkty Oriflame są wspierane na etapie rozwoju przez uznanych lekarzy, ekspertów kosmetologów i perfumiarzy, a nowe technologie wdrażane są we własnym Centrum Badawczym w Dublinie i Instytucie Badań Skóry w Sztokholmie.

 

W tym katalogu szczególnie podkreślone jest zaangażowanie Oriflame w godne zaufania produkty – w odpowiedzialnie pozyskiwane składniki i bezpieczne formuły, a normy te są oznaczone odpowiednimi ikonkami, które zaobserwujesz na stronach katalogu.

 

Beauty by Sweden, to piękno w szwedzkim stylu.

 

Niech to będzie także Twój sposób na piękno i świetne samopoczucie!

 

Uprzejmie informujemy o możliwości nabywania produktów z katalogu Oriflame z 20% rabatem na wszystkie kosmetyki, suplementy diety, zupy i koktajle oraz akcesoria, po rejestracji w Klubie Oriflme.

Możesz to zrobić na tej stronie, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy jako klient VIP lub konsultant Oriflame.

Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz numer klubowicza, umożliwiający logowanie na swoim indywidualnym profilu na stronie internetowej Oriflame i wygodne składanie zamówień na wysokiej jakości produkty toaletowe, pielęgnacyjne i do makijażu oraz naturalne produkty Wellness i modne akcesoria.

 

Możesz również zawsze korzystać z dodatkowych ofert specjalnych tylko dla Klubowiczów, a jako nowy członek społeczności Oriflame, wziąć udział w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame, którego wartościowe nagrody możesz sprawdzić TUTAJ

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić 25% na zakupach i korzystać z dodatkowych promocji oraz ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć TUTAJ

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości Rejestracja w ORIFLAME

    Witaj w Oriflame!   Zapraszamy do świata piękna w szwedzkim stylu!   Bądź na bieżąco z trendami w...

Zamknij