oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 5 2023

Oriflame katalog

 

 

Rewolucja w pielęgnacji przeciwstarzeniowej!

W aktualnym katalogu Oriflame mają swoją premierę udoskonalone rytuały pielęgnacyjne i nowe opatentowane technologie. NovAge + to nowe, pełne rozwiązanie przeciwstarzeniowe, z klinicznie potwierdzonymi efektami w zaledwie 2 tygodnie.

Najnowsza linia pielęgnacyjna Novage+ zapewnia skuteczność godną kosmoceutyków, a jednocześnie jest łagodna dla skóry i natury. Formuły oparte na inspirowanych naturą jedenastu technologiach bioaktywacji, uaktywniają własne funkcje biologiczne skóry, pobudzając ją do odnowy, resetu i wzmacniania się. Cztery opatentowane i zgłoszone do opatentowania technologie, zapewniają działanie składników aktywnych podobnych do retinolu, niacynamidu, witaminy C i kwasu kojowego, będąc jednocześnie łagodniejszymi dla skóry.

Filozofia rozwoju produktów Oriflame gwarantuje bezpieczne, skuteczne i odpowiedzialnie tworzone formuły, w których moc naturalnych składników jest łączona z nowatorskimi technologiami i klinicznymi testami efektywności.

Czy wiesz, że… Oriflame jako jedna z pierwszych firm na świecie stworzyła kosmetyki na bazie naturalnych ekstraktów, na długo przed tym, jak inne marki zaczęły to robić?

Zajrzyj do najnowszego katalogu Oriflame nr 5, znajdź swój idealny, udoskonalony rytuał i ciesz się szybszymi efektami!

Życzymy miłego dnia i udanych zakupów!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Novage+ - wznieś pielęgnację swojej cery na nowy poziom! Bądź na bieżąco z wielkim debiutem naszej najbardziej innowacyjnej...

Zamknij