oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 6 2014

Katalog Oriflame

Katalog Oriflame 6 2014

Jeżeli chciałbyś zaoszczędzić czas i jednocześnie pozostać w zgodzie z najnowszymi trendami, zobacz najnowszy katalog Oriflame 6 2014.

Katalog OriflameNie zapomnij wziąć udziału w Loterii Modomania! Nagroda główna Opel Astra, sukienki Bizuu, 300 zestawów kosmetyków i gwarantowane bony na zakupy o wartości 50 zł czekają na Ciebie.

W nowym katalogu Oriflame 6 znajdź również swoje ulubione kosmetyki w promocyjnych cenach, sprawdź nowości ze świata makijażu i pielęgnacji, zobacz światowe bestsellery w dziedzinie urody i najbardziej doceniane przez klientów i konsultantów Oriflame kosmetyki, sprzedawane w milionach sztuk.

W najnowszym katalogu, jak zawsze, tylko dla konsultantów Oriflame, specjalne, wyjątkowe oferty, poza stałymi zniżkami na zakupy. Między innymi, 2 dowolne wody toaletowe Eclat dla pań i panów w cenie jednej, a nowoczesne i rekomendowane przez ekspertów kremy Ecollagen ponad 50% taniej.

Zapraszamy do Klubu Oriflame, zostań konsultantem Oriflame i korzystaj z karty rabatowej na swoje zakupy.

Oszczędzaj, zarabiaj i zbieraj cenne nagrody za zamówienia!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 5 2014 – oferta na 3. tydzień

  MAKIJAŻOWA SUPEROFERTA DLA ZAREJESTROWANYCH KONSULTANTÓW ORIFLAME. Na ostatni tydzień katalogu 5/2014 Oriflame przygotowało dla wszystkich konsultantów wspaniałe nagrody w...

Zamknij