oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 6 2023

Katalog Oriflame

 

 

MISJA – UDOSKONALENIE!

 

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy katalog Oriflame nr 6 z ekscytującymi premierami.

To pierwsze wydanie katalogu w nowej, wygodniejszej formie, ze zmienionym formatem, zapewniającym znacznie efektywniejsze wykorzystanie papieru, zredukowanie ilości odpadów i oszczędzanie naturalnych zasobów.

Również w tym wydaniu, eksperci Oriflame podpowiedzą Ci, jak możesz dokonać pięknej zmiany, wypróbowując coś nowego i odważyć się na eksperymenty przełamując rutynę.

Odkryj nową linię produktów do pielęgnacji ciała The Body Edition, stworzoną z myślą o skuteczności w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry oraz zwalczaniu jej szorstkości lub nierówności, z potwierdzonymi klinicznie efektami działania.

To jest też drugi katalog przedstawiający najnowszą linię kosmetyków Novage+ do zaawansowanej pielęgnacji cery, stworzoną dla wszystkich typów cery, także wrażliwej, zawierającą 4 opatentowane i zgłoszone do opatentowania technologie bioaktywacji, z klinicznie potwierdzonymi efektami w zaledwie 2 tygodnie.

Zajrzyj do katalogu, znajdź i wybierz swój idealny rytuał, zapewniający najdoskonalsze efekty i patrz, jak szybko i pięknie zmienia się Twoja skóra!

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Czy widziałaś już wiosenną kolekcję biżuterii Norrsken?   Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji, odkryj teraz świat ręcznie robionej...

Zamknij