oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 7 2018

Katalog Oriflame

 

Witaj w Oriflame!

 

Znajdź wolną chwilę, zasiądź wygodnie w ulubionym fotelu, wejdź w nasz pachnący świat Oriflame celebrując z nami duże i małe przyjemności.

 

Zainspiruj się poradami wybitnych ekspertów Oriflame, którzy mają jedną misję: pomóc wszystkim kobietom poczuć się pewnie i pięknie w każdej sytuacji. Już od tego katalogu będziesz mogła wykorzystać ich wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie wizażu, kosmetologii, fryzjerstwa, mody i dietetyki.

 

Przekonaj się, że modne, idealnie dobrane akcesoria i dodatki mają moc!

Zapoznaj się z najnowszą kolekcją na lato 2018. To wiele oszałamiających wzorów, kolorów, pomysłowych projektów.

Kolekcja ujmuje swoją uniwersalnością, gdzie dodatki można łączyć i tworzyć swoje własne, niepowtarzalne stylizacje.

 

Stosuj podstawy codziennej pielęgnacji kosmetykami pełnymi roślinnych ekstraktów, będącymi idealnym przepisem na zdrową i piękną skórę. O samego początku, czyli od powstania Oriflame w 1967 roku, mamy ogromny szacunek dla natury, starannie dobierając i pozyskując składniki.

 

Niech to będzie lato w stylu Glamour! Także w wyjątkowej kolekcji produktów do makijażu znajdziesz wszystko, aby podkreślić swoje indywidualne piękno.

 

Wejdź też do świata zapachów Oriflame – kompozycji stworzonych przez najlepszych perfumiarzy, by wyrazić Twoją prawdziwą naturę. Najnowsza woda toaletowa Lucia Bright Aura, to subtelny zapach o kwiatowo-owocowo-drzewnej nucie, z białą porzeczką, niezapominajką i drzewem cedrowym. Twórczynią zapachu jest Mistrzyni Perfumiarstwa Nathalie Lorson, która przez ostatnie 35 lat współpracowała z najbardziej prestiżowymi markami na świecie.

 

W tym katalogu nie możesz pominąć okazji do udziału w Loterii Oriflame. Codziennie, przez 21 dni, do wygrania 5 x spotkanie z ekspertem o wartości 500 zł każde, 15 x karta przedpłacona o wartości 1000 zł i 100 zestawów kosmetyków Oriflame o wartości ponad 445 zł.

 

Życzymy Tobie pięknych inspiracji!

Wygrywaj nagrody i bądź piękna z Oriflame!

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym internetowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić na zakupach 25% na każdym kosmetyku i korzystać z dodatkowych nagród i ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć tutaj.

 

 

 


DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferta reaktywacyjna dla konsultantek Katalog 7

  Witaj w Oriflame po krótkiej przerwie i zobacz ofertę dla Ciebie!        

Zamknij