oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 7 2022

Katalog Oriflame

 

Witajcie w przyszłości ! Ten katalog jest przełomowy!

 

Świat piękna porusza się z prędkością światła, więc trzymaj rękę na pulsie pojawiających się trendów i wyrażaj siebie na swój własny sposób. Od szwedzkiego, holistycznego i odpowiedzialnego podejścia do piękna po modne kosmetyki kolorowe i innowacje w pielęgnacji skóry. Wszystko to znajdziesz w najnowszym katalogu Oriflame nr 7.

 

Przedstawiamy ci Waunt – hybrydową gamę nowoczesnych produktów do pielęgnacji skóry, zapewniających efekty rodem ze świata makijażu, od mediów społecznościowych po wybiegi mody!

Hybrydowe, wegańskie formuły, starannie dobrane, odpowiedzialnie pozyskiwane naturalne składniki, unikalne technologie, zaskakujące tekstury, zapewniają nowoczesną pielęgnację i natychmiastowo perfekcyjny wygląd, jednak bez konieczności noszenia makijażu! Nawilżenie, ukojenie, blask. Niecodziennie na co dzień. Pięknie! Jesteśmy pewni, że seria ta będzie hitem wśród Klientek i Klubowiczek Oriflame.

 

Poznaj również kosmetyki THE ONE In Action, które pozostaną twoim najlepszym towarzyszem nie tylko na letnie aktywności.

Wypróbuj Tusz do rzęs THE ONE In Action, róż do ust i policzków THE ONE In Action, podwójne kredki do oczu OnColour i podkład THE ONE In Action i ciesz się trwałym makijażem dzięki formułom pochłaniającym sebum, odpornym na pot, wzmacniającym rzęsy i skórę, stworzonym z myślą o twojej codziennej aktywności i idealnie pasującym do twojego stylu życia.

 

Wierzymy, że dzięki holistycznemu podejściu do piękna, traktowaniu skóry z szacunkiem, wysokiej jakości składnikom i innowacyjnym formułom, otrzymasz od Oriflame to co najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Dziękujemy za wybranie Oriflame i życzymy przyjemnych zakupów!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje dla Klubowiczek ORIFLAME

    Rozpal zmysły ogniem namiętności...zdobądź go! Uważamy, że zapach to świetny sposób na wyrażanie siebie. Czy wiesz, że kompozycje...

Zamknij