oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 8 2018

Katalog Oriflame

 

 

Wejdź do świata piękna i przyjaznego biznesu z Oriflame.

 

Dzięki naszym gwarancjom będziesz mogła z zadowoleniem czerpać korzyści z kontaktu z firmą na różnych płaszczyznach- jako klient i jako konsultant.

 

Dbając o Twój komfort Oriflame stosuje 100% Gwarancję Satysfakcji Klienta, dzięki której możesz zawsze czuć się bezpiecznie.

 

Działając etycznie, Oriflame nie testuje swoich produktów na zwierzętach i dokłada wszelkich starań, aby wybierane naturalne składniki były najwyższej jakości, nie szkodziły środowisku, nie zawierały GMO, silikonów i innych szkodliwych substancji, i nie pochodziły z obszarów, w których występują konflikty.

 

Dzięki działalności charytatywnej, poprzez darowizny i wolontariaty, Oriflame wspiera i kształci dzieci oraz młode kobiety. Od 2009 roku pozyskało na ten cel ponad 8,4 mln euro.

 

Doceniając jakość i innowacyjność produktów Oriflame, konsumenci, branżowe pisma, bezstronne organizacje beauty, gwiazdy i blogerzy, ludzie biznesu, wchodzący w skład niezależnych jury, przyznają firmie Oriflame mnóstwo nagród, a w ostatnim czasie, między innymi Tytuł Kobiecej Marki Roku, Najlepszy Produkt 2018 dla serii kosmetyków NovAge Time Restore, perfum Sublime Nature Tuberose, maskary The ONE No compromise, pomadki w płynie The ONE Lip Sensation Vinyl Gel oraz kremu uniwersalnego Tender Care.

 

Na pewno i Ty znajdziesz tutaj kosmetyki Oriflame i produkty Wellness, które doskonale zadbają o Twoją urodę i spełnią Twoje oczekiwania. Cokolwiek wybierzesz, mamy kosmetyki i akcesoria, pozwalające wykreować pożądany i modny wizerunek, dzięki któremu poczujesz się piękna na co dzień.

 

Dołącz teraz do Klubu Oriflame i zdobądź luksusowe akcesoria  ze Złotej Kolekcji. Fantastyczne nagrody czekają w przygotowanym na ten katalog Programie Powitalnym dla nowych Klubowiczek! Sprawdź TUTAJ

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym internetowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić na zakupach 25% na każdym kosmetyku i korzystać z dodatkowych nagród i ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć tutaj.

 

 

 

 

 

 


DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rejestracja w Oriflame Konsultantka Perfumy za 1 zł

  Luksus tylko za 1 zł! Właśnie teraz opłaca Ci się uaktywnić w Oriflame, jeżeli miałaś przerwę w zamawianiu naszych...

Zamknij