oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 9 2015

Nowy katalog Oriflame przedstawia niezwykły i wyjątkowy wywiad z księżniczką Szwecji Madeleine, Honorowym Członkiem Zarządu fundacji Oriflame, w którym Jej Wysokość opowiada o swoich marzeniach, nadziejach i współpracy z fundacją Oriflame.

Najnowszy katalog Oriflame to również mnóstwo nowości w rewelacyjnych cenach, w tym woda toaletowa Tenderly Promise, z białą lilią królewska, kwiatem brzoskwini i kaszmirowym piżmem, woda toaletowa dla Panów Eclat Homme Sport z orzezwiającymi nutami bergamotki z terenów słonecznej, południowej Francji, ulubione przez konsultantki kremy BB w nowej, wielofunkcyjnej formule, paletki cieni do powiek Very Me do wykonania romantycznego lub przydymionego makijażu i wiele innych, gorących ofert dla całej rodziny, w tym propozycje prezentu z okazji Dnia Ojca.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie i bliskich. Pamiętaj, że jako konsultanka Oriflame, wszyskie produkty z katalogu Oriflame kupujesz w dużo niższych cenach od prezentowanych w katalogu.

Zapraszamy Ciebie do kosmetycznego Klubu Oriflame!

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

ZOBACZ AKTUALNY KATALOG ORIFLAME

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 9 2015 – nowości i oferty

Zobacz jakie nowości czekają na Ciebie w aktualnym katalogu Oriflame. W prezentacji znajdziesz zdjęcia i opisy produktów oraz ich skład....

Zamknij