oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 9 2019

Katalog Oriflame

Witaj w Oriflame!

 

Otwieramy gorący, pełen fantastycznych ofert dla klientów i klubowiczów Oriflame, letni sezon!

 

Ogłaszamy też sobotę dniem dbania o swoje piękno.

 

Zadbajmy o to, by choć raz w tygodniu, znaleźć chwilę dla siebie i wspólnie z Natalią Szroeder, nową ambasadorką marki Oriflame, podążać za najgorętszymi trendami w kosmetyce, piękniejąc i rozkwitając z dnia na dzień.

 

Dołącz do nas i świętuj z Oriflame Piękne Soboty!

 

Zostań teraz klientką VIP lub konsultantką Oriflame, stwarzając sobie możliwość kupowania produktów Oriflame bez 25% marży katalogowej.

 

Możesz tylko oszczędzać, kupując kosmetyki, akcesoria i produkty Wellness dla siebie i swoich bliskich, możesz również zarabiać, prezentując katalog w swoim środowisku i przyjmując zamówienia od klientów. Wybór zawsze należy do Ciebie.

 

Wyobraź sobie, że twój makijaż jest perfekcyjny, skóra i ciało idealnie zadbane, czujesz się świetnie, a w dodatku, jako nowa Klubowiczka Oriflame, dostajesz prezenty!

 

W tym katalogu obdarujemy cię wyjątkowymi upominkami w ramach programu powitalnego dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

 

Zrób zamówienie na ulubione kosmetyki dla siebie i zobacz, jaki produkt otrzymasz GRATIS od Oriflame. Zamów kosmetyki dla swoich bliskich i przyjaciół, i zacznij odbierać kosmetyki i super modne akcesoria z kolekcji Linnea.

 

Jesteśmy pewni, że wybrane przez Oriflame upominki bardzo cię ucieszą i będą każdego dnia przypominać ci, jak bardzo jesteś dla nas ważna.

 

Powitaj lato nowym stylem z Oriflame!

 

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić 25% na zakupach i korzystać z dodatkowych ofert tylko dla Klubowiczów prosimy kliknąć TUTAJ

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultanka Oriflame
Rejestracja ORIFLAME Nagrody dla konsultantek

Witaj w Oriflame i rozpocznij lato w pięknym stylu!   Wyobraź sobie, że twój makijaż jest perfekcyjny, skóra i ciało...

Zamknij