oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 9 2017

Katalog Oriflame

 

Gorące trendy w makijażu, pielęgnacji i modzie w najnowszym katalogu Oriflame!

Bez względu na to, czy wybierasz się gdzieś na wakacje czy zostajesz w mieście, we wszystkie potrzebne produkty dla siebie i swoich najbliższych, możesz się zaopatrzyć w Oriflame. Z naszymi kosmetykami i produktami Wellness, zawsze możesz czuć się świetnie i wyglądać perfekcyjnie – na letniej imprezie, na plaży czy na spotkaniach rodzinnych. A może jeszcze nie odpoczywasz i chcesz wyglądać profesjonalnie  w pracy czy po prostu ładnie w domu.

Skorzystaj z porad stylistów, makijażystów i kosmetologów Oriflame. Wypróbuj nowości, specjalnie opracowane na Twoje potrzeby w letnich dniach!

Zaopatrując się w kosmetyki Oriflame możesz skorzystać również z 20% rabatu. Jeżeli taka opcja jest dla Ciebie interesująca, wypełnij tutaj formularz zgłoszeniowy do Klubu Oriflame. Po uzyskaniu numeru członkowskiego możesz komfortowo i bez zobowiązań realizować zakupy na potrzeby własne i najbliższych.

Prezentując katalog w swoim środowisku i przyjmując zamówienia od swoich klientów, zarabiasz dodatkowo na 25% marży, ale to Ty decydujesz, jak wykorzystasz przysługujące Tobie możliwości i przywileje w Oriflame.

Przy tej okazji, zachęcamy również do zapoznania się z wyjątkowymi nagrodami dla nowych konsultantów Oriflame w letnim Programie Powitalnym.

 

 

 

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame – wakacyjne nagrody

Nagrody na wakacje od Oriflame! W Oriflame aktywność konsultantów zawsze się opłaca! Bestsellery kosmetyczne od Oriflame, naturalne produkty Wellness oraz...

Zamknij