oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 7 2014

Katalog Oriflame 7

Katalog Oriflame 7 2014

„ODKRYJ PIĘKNO PŁYNĄCE Z NATURY” ! NAJNOWSZY KATALOG ORIFLAME 7 2014

Katalog Oriflame 7Dla klientów i konsultantów Oriflame stworzono 5 nowych serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy Love Nature, z których 3 są już wprowadzone jako nowości katalogu Oriflame 7. Doskonale odżywiająca i nawilżająca linia kosmetyków Oriflame do cer suchych i wrażliwych, opracowana na bazie ekstraktu z dzikiej róży, głęboko oczyszczająca i przywracająca równowagę cerom tłustym linia z olejkiem z drzewa herbacianego oraz linia do pielęgnacji cer normalnych i mieszanych z aloesem, o fenomenalnych właściwościach intensywnie nawilżających, głęboko odżywczych i kojących. Hitem katalogu jest możliwość zakupu 2 dowolnych kosmetyków z tych kolekcji po 12,90.

W NOWYM KATALOGU ORIFLAME 7, W OFERCIE TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH KONSULTANTÓW ORIFLAME, MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU ZESTAWU 3 KOSMETYKÓW LOVE NATURE Z ALOESEM TYLKO ZA 19,90, A TAKŻE 2 BESTSELLEROWYCH KREMÓW BIO CLINIC, O WARTOŚCI 99,90, TYLKO ZA 29,90.

Nowością katalogu Oriflame 7 jest również orzeźwiająca i energetyczna męska woda toaletowa Men’s Collection Citrus Tonic, z dominującą nutą gorzkiej pomarańczy, ultra trwałe kosmetyki do makijażu z kolekcji The One, a także inspirowana bogactwem barw i luksusem włoskiej riwiery linia Giordani Gold Portofino, z rozświetlającym pudrem, błyszczykami i lakierami do paznokci ze sproszkowanymi kryształami, dającymi piękny efekt tafli lustrzanej.

Te i wiele innych nowości oraz ulubionych i docenianych już kosmetyków do makijażu, do pielęgnacji twarzy i ciała, włosów, modnych akcesoriów, kosmetyków dla dzieci i produktów Wellness klienci i konsultanci Oriflame mogą nabyć w bardzo atrakcyjnych ofertach, często poniżej 50% ceny.

ZAPRASZAMY DO KOSMETYCZNEGO KLUBU ORIFLAME I DO KORZYSTANIA Z NIŻSZYCH CEN DLA KLUBOWICZÓW! PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO OTRZYMASZ SWÓJ NUMER KLIENTA I DOSTĘP DO STRONY INTERNETOWEJ, UMOŻLIWIAJĄCEJ WYGODNE ZAKUPY ON-LINE.

JAKO KONSULTANT ORIFLAME OSZCZĘDZAJ NA WŁASNYCH ZAKUPACH, ZARABIAJ NA 25% MARŻY I ZBIERAJ CENNE NAGRODY ZA SWOJE ZAMÓWIENIA!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 7 2014 – oferta na 1. tydzień

ATRAKCYJNE NAGRODY DLA KONSULTANTÓW ORIFLAME W 1. TYGODNIU KATALOGU ORIFLAME 7 2014. W każdym pierwszym tygodniu obowiązywania nowego katalogu Oriflame...

Zamknij