oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Konsultantka ORIFLAME Nagrody Rejestracja ORIFLAME

Konsultantka ORIFLAME Nagrody Rejestracja ORIFLAME

 

 

Oferta reaktywacyjna z nagrodami dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

 

 

W aktualnym katalogu nr 8,  każda Klubowiczka Oriflame, która ostatnie zamówienie złożyła między katalogiem 8 2019 a katalogiem 4 2020, może otrzymać zestaw zapachów Born To Fly dla pań i dla panów za jedyne 9,99 zł.

Upewnij się, czy jesteś w grupie osób objętych tą ofertą i ciesz się pachnącymi upominkami.

 

Twórcą damskiego zapachu jest Fanny Bal, młoda kreatorka perfum, która w 2018 roku zdobyła nagrodę Annual Rising Star Award w kategorii Piękno & Zapachy, przyznawaną przez The Fashion Group International w Nowym Jorku.

Radosna, bardzo kobieca woda toaletowa inspirowana meksykańskim nektarem z agawy, pyszną japońską gruszką nashi wspaniałą francuską magnolią. Różowy pieprz z Madagaskaru podkreśla odważny charakter kobiet noszących ten zapach.

 

Born to Fly dla panów to śmiały, energizujący zapach, który otwierają nuty owocu yuzu z Japonii i pieprzu penja. W jego sercu mamy silne nuty szałwii muszkatołowej i francuskiej lawendy, a w głębi unikalny akord inspirowany meksykańskim nektarem z agawy i ciepłem paczuli.

Twórcą zapachu jest Caroline Dumur, młoda obiecująca kreatorka perfum, która brała udział w kreacji wielu zapachów premium dla Oriflame.

 

 

Nie jesteś jeszcze Klubowiczką Oriflame i nie masz dostępu do specjalnych promocji i programów pozakatalogowych?

 

Stwórz sobie możliwość oszczędzania lub zarabiania w Oriflame wypełniając, bez zobowiązań, formularz zgłoszeniowy do naszego kosmetycznego Klubu jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Gwarantujemy Tobie stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu, dostęp do ofert specjalnych, jakich w katalogu nie znajdziesz i super upominki w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Teraz w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz skorzystać z darmowej dostawy i odebrać nowoczesną damską kolekcję ponadczasowych akcesoriów Oriflame EXKLUSIV, inspirowanych szykiem i pięknem szwedzkiej riwiery.

Kolekcja została stworzona wyłącznie dla nowych Klubowiczów Oriflame i możesz ją zobaczyć TUTAJ

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocja ORIFLAME na Dzień Matki

    Przygotuj się na Dzień Matki!     Masz do wyboru kilkaset produktów w katalogu i na pewno znajdziesz...

Zamknij