oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Święto Szwecji Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Święto Szwecji Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Dzisiaj Narodowe Święto Szwecji!

 

Od 1967 roku, wywodzące się ze Szwecji Oriflame, jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji i wspierania zdrowia, tworząc innowacyjne produkty z formułami opierającymi się na najnowszych badaniach naukowych. Wysokiej jakości składniki oraz połączenie odkryć naukowych z mądrością natury – to znaki rozpoznawcze kosmetyków i produktów Wellness w Oriflame. Oriflame to 160 naukowców i doradców medycznych, będących światowej sławy specjalistami o wysokich kompetencjach i doświadczeniu. W nowoczesnych i doskonale wyposażonych laboratoriach są opracowywane z największą starannością produkty w trosce o bezpieczeństwo ich stosowania, jakość i efektywność. W celu uzyskania miarodajnych i wiarygodnych wyników, kosmetyki Oriflame są testowane na wolontariuszach w warunkach klinicznych.

Wszystkie fabryki Oriflame spełniają standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP – Good Manufacturing Practice), które zapewniają, że procesy są odpowiednio zaprojektowane, monitorowane i kontrolowane. Dobre praktyki produkcyjne zakładają wysoką kontrolę z naciskiem na higienę i zapobieganie jakiemukolwiek zanieczyszczeniu produktów. Zgodnie z wymogami związanymi z przepisami i rygorystycznymi standardami wewnętrznymi, wszystkie produkty Oriflame są poddawane testom mikrobiologicznym, dzięki którym zyskujemy pewność, że są bezpieczne i odpowiadają różnym potrzebom użytkowników.

Procesy produkcyjne Oriflame są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, w których firma skupia się na inicjatywach pomagających chronić klimat, lasy i oceany. Jesteśmy dumni, że w 2021 roku Oriflame znalazło się w gronie europejskich Liderów Klimatu według raportu „Liderzy Klimatu w Europie” przygotowanego przez „Financial Times”.  99% opakowań kartonowych i papierowych produktów Oriflame pochodzi z recyklingu lub z papierni mających certyfikat FSC. Od 2019 roku Oriflame zasadziło i ochroniło około 7 milionów drzew w ramach programów ponownego zalesiania i ochrony zasobów leśnych na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy Oriflame opracowuje wegańską linię kosmetyków, czy korzysta w 100% z odnawialnej energii elektrycznej we własnych zakładach produkcyjnych neutralnych klimatycznie, możesz mieć pewność, że zrównoważony rozwój jest zawsze nieodłączną częścią wszystkich produktów Oriflame, które znasz i kochasz.

To właśnie piękno po szwedzku, piękno lepsze dla Ciebie i naszej planety, to sposób na to, by pomóc Ci żyć zdrowiej i piękniej.

Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i celebruj z nami Narodowe Święto Szwecji ciesząc się wyjątkowymi ofertami z tej okazji!

Jako Klubowiczka Oriflame wszystkie przedstawione zapachy oraz kosmetyki do pielęgnacji i makijażu kupisz teraz w wyjątkowo niskich cenach.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zostań Konsultantką ORIFLAME Promocje ORIFLAME

  Piękny makijaż - to nie taka sztuka z bestsellerowymi kosmetykami z kolekcji Giordani Gold!   Zostań Klubowiczką Oriflame i...

Zamknij