oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Święto Szwecji Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Święto Szwecji Promocje ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Dzisiaj Narodowe Święto Szwecji!

 

Od 1967 roku, wywodzące się ze Szwecji Oriflame, jest ekspertem w dziedzinie pielęgnacji i wspierania zdrowia, tworząc innowacyjne produkty z formułami opierającymi się na najnowszych badaniach naukowych. Wysokiej jakości składniki oraz połączenie odkryć naukowych z mądrością natury – to znaki rozpoznawcze kosmetyków i produktów Wellness w Oriflame. Oriflame to 160 naukowców i doradców medycznych, będących światowej sławy specjalistami o wysokich kompetencjach i doświadczeniu. W nowoczesnych i doskonale wyposażonych laboratoriach są opracowywane z największą starannością produkty w trosce o bezpieczeństwo ich stosowania, jakość i efektywność. W celu uzyskania miarodajnych i wiarygodnych wyników, kosmetyki Oriflame są testowane na wolontariuszach w warunkach klinicznych.

Wszystkie fabryki Oriflame spełniają standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP – Good Manufacturing Practice), które zapewniają, że procesy są odpowiednio zaprojektowane, monitorowane i kontrolowane. Dobre praktyki produkcyjne zakładają wysoką kontrolę z naciskiem na higienę i zapobieganie jakiemukolwiek zanieczyszczeniu produktów. Zgodnie z wymogami związanymi z przepisami i rygorystycznymi standardami wewnętrznymi, wszystkie produkty Oriflame są poddawane testom mikrobiologicznym, dzięki którym zyskujemy pewność, że są bezpieczne i odpowiadają różnym potrzebom użytkowników.

Procesy produkcyjne Oriflame są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, w których firma skupia się na inicjatywach pomagających chronić klimat, lasy i oceany. Jesteśmy dumni, że w 2021 roku Oriflame znalazło się w gronie europejskich Liderów Klimatu według raportu „Liderzy Klimatu w Europie” przygotowanego przez „Financial Times”.  99% opakowań kartonowych i papierowych produktów Oriflame pochodzi z recyklingu lub z papierni mających certyfikat FSC. Od 2019 roku Oriflame zasadziło i ochroniło około 7 milionów drzew w ramach programów ponownego zalesiania i ochrony zasobów leśnych na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy Oriflame opracowuje wegańską linię kosmetyków, czy korzysta w 100% z odnawialnej energii elektrycznej we własnych zakładach produkcyjnych neutralnych klimatycznie, możesz mieć pewność, że zrównoważony rozwój jest zawsze nieodłączną częścią wszystkich produktów Oriflame, które znasz i kochasz.

To właśnie piękno po szwedzku, piękno lepsze dla Ciebie i naszej planety, to sposób na to, by pomóc Ci żyć zdrowiej i piękniej.

Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i celebruj z nami Narodowe Święto Szwecji ciesząc się wyjątkowymi ofertami z tej okazji!

Jako Klubowiczka Oriflame wszystkie przedstawione zapachy oraz kosmetyki do pielęgnacji i makijażu kupisz teraz w wyjątkowo niskich cenach.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zostań Konsultantką ORIFLAME Promocje ORIFLAME

  Piękny makijaż - to nie taka sztuka z bestsellerowymi kosmetykami z kolekcji Giordani Gold!   Zostań Klubowiczką Oriflame i...

Zamknij