oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowy Katalog Oriflame 3

Katalog Oriflame 3

Nowy Katalog Oriflame 3

Oferta kosmetyków i innych produktów Oriflame w katalogu Oriflame 3/2013 obowiązuje od 4 do 24 lutego 2013 roku.

Katalog ma 148 stron na których prezentowane są sprawdzone kosmetyki i akcesoria w nowych promocyjnych cenach. Nie brakuje w nim również nowości.

W katalogu 3/2013 jak zwykle znajdziecie wiele promocji, gratisów i rabatów dochodzących do 65 %.

  • Na szczególną uwagę zasługuje przygotowany przez Oriflame „Bonus dla urody”, uprawniający do 60 % rabatu na zestaw kosmetyków Wonderful (krem pod prysznic, krem do ciała i dwa mydełka – łączna cena dla konsultanta 15,31 zł) lub na zestaw do manicure Luxury (wartość 80 zł – cena dla konsultanta 23 zł)
  • Poza tym ciekawa promocja jest przy zakupie kremu na dzień Biomaximum lub Time Relax polegająca na możliwości zakupu kremu pod oczy Optimals Biomaximum o wartości 43 zł za 15,31 w cenach dla konsultanta.
  • Kupując produkty o określonej wartości z katalogu 3, można zakupić zestaw składajacy się z wody Elvi i tuszu do rzęs Hyper Stretch, o wartości 57 zł, za cenę 4,90 dla konsultanta.
  • Natomiast zakup wód toaletowych Elvie lub Divine uprawnia do otrzymania prezentu w postaci kremu do ciała Divine o wartości 37 zł.
  • Na stronach wyprzedażowych katalogu znajdziemy produkty z 75 % rabatem w tym przepiękną biżuterię, zegarek, torebki i portfele oraz kremy do twarzy.
  • Dodatkowo Oriflame przygotowało mini katalog Outlet, obowiązujący tylko w katalogu 3/2013, zawierający wiele produktów z kończących się serii, po znacznie obniżonych cenach. Znajdziecie tam torby (również męskie, w tym torba na laptopa), biżuterię, zegarki, kosmetyki dla Pań, Panów i dzieci. Aby skorzystać z oferty w katalogu Outlet, wystarczy zakupić jeden produkt z katalogu 3/2013 Oriflame.
  • Serie kosmetyków firmowanych przez wielkie gwiazdy Monicę Bellucci i Demi More będzie można dostać w atrakcyjnych cenach
  • Z myślą o Dniu Kobiet Oriflame w katalogu 3/2013 przygotowało ofertę na prezenty dla Pań m.in. luksusową paletkę do makijażu More by Demi, nową, rewelacyjną wodę perfumowaną Amber Elixir Night oraz zestaw kosmetyków do ciała z serii Swedish Spa.
  • W katalogu znajdziecie również ciekawa ofertę w promocyjnych cenach dla niemowlaków, dzieci (m.in. seria kosmetyków z serii Disney – Pixar), młodzieży( m.in. nowa woda toaletowa Smarty Susie) i dla Panów (m.in. nowa wodę toaletowa Tycon – dla mężczyzny zdecydowanego i pewnego siebie)
  • Jak zwykle katalog zawiera wiele porad i opinii ekspertów, a także pozostałe serie kosmetyków do makijażu, pielęgnacji cery, ciała i włosów oraz szeroką gamę zapachów w nowych atrakcyjnych i obniżonych cenach.

WSZYSTKIE PRODUKTY Z KATALOGU 3/2013 KONSULTANTKOM I KONSULTANTOM ORIFLAME SĄ SPRZEDAWANE W CENACH HURTOWYCH, NIŻSZYCH OD CEN PODANYCH W KATALOGU O 30 % MARŻĘ.

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ I ZARABIAĆ KUPUJĄC TANIEJ – ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ LUB KONSULTANTEM ORIFLAME

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

Dodatkową atrakcją katalogu Oriflame 3 jest program WITAMY dla nowych członków klubu zarejestrowanych w okresie obowiązywania tego katalogu. W programie WITAMY do zdobycia są nagrody o łącznej wartości ponad 300 zł, w tym kuferek od Demi More.

Chcesz zdobyć atrakcyjne nagrody dołącz już teraz do Klubu Oriflame

 

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 2

Zakupów z katalogu Oriflame nr 2/2013 można dokonywać od 14 stycznia do 3 lutego 2013 r. Katalog 2/2013, jak wszystkie...

Zamknij