oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowy katalog Oriflame nr 6 – wody toaletowe w nowej odsłonie.

Nowy katalog Oriflame nr 6 – wody toaletowe w nowej odsłonie.

 

WYJĄTKOWA OKAZJA DLA ZAREJESTROWANYCH KONSULTANTÓW ORIFLAME – DUŻE RABATY NA NOWE WODY TOALETOWE.

Nowoczesne i ponadczasowe, cenione przez kobiety i mężczyzn, wody toaletowe Eclat Femme i Eclat Homme w nowej odsłonie w katalogu Oriflame 6.
Elegancka kompozycja kwiatu pomarańczy i płatków jaśminu tworzy serce i duszę wytwornej wody toaletowej dla Pań. Wyselekcjonowane i wybrane przez perfumiarzy składniki pochodzą z upraw we francuskim Grasse, światowej stolicy perfumiarstwa.

Katalog Oriflame 6 2014 nowa woda Eclat

Męska woda toaletowa Eclat , będąca nowością w katalogu Oriflame 6, to doskonała harmonia ponadczasowej elegancji i współczesnego stylu. Skomponowana z uszlachetnionych składników, a dzięki oryginalnym nutom cytronu i skóry uosabia wytworny męski wdzięk- esencję luksusu rodem z Francji.

Katalog Oriflame 6 2014 nowa woda Eclat Homme
Tylko teraz, dla zarejestrowanych konsultantów Oriflame, w ekskluzywnej premierze nowej wody toaletowej Eclat dla niej i dla niego, możliwość zakupu 2 dowolnych wód w cenie 29,90 zł za sztukę.

Dla klientów Oriflame, oferta na początek 59,90 zł ( cena standardowa 99,90 zł).

Jak zawsze, zapraszamy do aktywowania sobie karty rabatowej na zakupy w sklepie internetowym Oriflame. Przyłącz się do naszego kosmetycznego Klubu Oriflame, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a uzyskasz swoją własną stronę zakupową w Oriflame i możliwość niezależnego realizowania zamówień w cenach hurtowych na potrzeby swoje i Twoich najbliższych.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 6 2014 – nowe kosmetyki do makijażu

  ATRAKCYJNE NOWOŚCI DO MAKIJAŻU DLA KONSULTANTEK ORIFLAME. W nowym pudrze The ONE IlluSkin, jak we wszystkich kosmetykach IlluSkin, Oriflame...

Zamknij