oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowy katalog ORIFLAME Promocje ORIFLAME Sklep

Nowy katalog ORIFLAME Promocje ORIFLAME Sklep

 

 

Tym razem coś dla panów! Zadbaj o swojego mężczyznę… męża, narzeczonego, chłopaka czy Ojca!

 

Wybierz jedną z ofert promocyjnych, przygotowanych dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame w najnowszym katalogu Oriflame.

 

Woda toaletowa Eclat Lui to idealny zapach dla mężczyzny na letnie dni. Najważniejszą nutą kompozycji jest akord skóry cordovan. Dzięki niej zapach jest wyrafinowany, hipnotyzujący i nowoczesny zarazem. Doskonały dla mężczyzn, którzy szanują tradycję, ale żyją dynamicznie, ceniąc teraźniejszość.

W zestawie kosmetyków pielęgnacyjnych dla panów znajdziesz nawilżający balsam do brody North For Men Mane Attraction z dodatkiem olejku z drzewa cedrowego, zaprojektowany tak, aby jego broda była miękka, wystylizowana i utrzymana w idealnym stanie oraz olejek do brody North For Men Mane Attraction, nasycony olejkiem z drzewa cedrowego. Lekko perfumowany olejek pomaga odżywić i zmiękczyć zarost, jednocześnie odżywiając także skórę. Gwarantujemy prawdziwy efekt salonu fryzjerskiego dla każdego typu brody!

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame
Nagrody dla nowych Klubowiczek ORIFLAME Sklep ORIFLAME

  Kupuj dla siebie i oszczędzaj lub kupuj żeby zarabiać!   Zamawiaj bez zobowiązań dla siebie i najbliższych lub rozpocznij...

Zamknij