oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Prestiżowe Nagrody dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Prestiżowe Nagrody dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

 

Kobieca Marka Roku 2023 dla Oriflame!

 

Kolejny rok z rzędu nasze produkty zostały docenione przez niezależną, bardzo cenioną organizację. Tytuł Kobieca Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku.

W tym roku tytuł powędrował do naszych dwóch fantastycznych marek premium – suplementu diety Askatsantyny i ekstraktu z borówek oraz linii kosmetycznej NovAge ProCeuticals!

 

Odkryj NovAge ProCeuticals i zobacz efekty godne profesjonalnych zabiegów dermatologicznych. Możesz łatwo dopasować precyzyjnie działające kosmetyki NovAge ProCeuticals do swojego codziennego rytuału. Bezpiecznie i skutecznie rozwiązują różne problemy skóry, w celu uzyskania widocznych, sprawdzonych rezultatów. Każdy produkt NovAge ProCeuticals został opracowany z myślą o zniwelowaniu konkretnych problemów skóry.

 

10% Roztwór Witamy C NOVAGE PROCEUTICALS – Skoncentruj się na promienności cery

Zauważasz przebarwienia na swojej skórze? 10% roztwór witaminy C NovAge ProCeuticals to intensywna, 4-tygodniowa kuracja przeciwdziałająca przebarwieniom, która aktywnie hamuje nadmierną produkcję melaniny na poziomie komórkowym, zapewniając promienny, bardziej równomierny koloryt skóry.

Maseczka do twarzy z niacynamidem i Cica – Skoncentruj się na nawilżaniu

Twoja skóra straciła blask i wygląda niezdrowo?Najbardziej zaawansowana Maseczka do twarzy z niacynamidem i Cica NovAge ProCeuticals ma na celu natychmiastowe i długotrwałe ukojenie skóry, oddziałując na wielu czynników, między innymi nawilżenie i jakość bariery skórnej. Zastosowanie tkaniny biocelulozowej sprawia, że maseczka jest doskonale nasączona serum oraz dokładnie przylega do skóry, zapewniając optymalną efektywność i najlepsze doznania.

 

Koncentrat Retinolu – Skoncentruj się na młodości skóry

Gładka, jędrna skóra to synonim młodości. Ale czynniki zewnętrzne, na przykład ekspozycja na słońce, w połączeniu z czynnikami wewnętrznymi, takimi jak hormony i geny, powodują pojawianie się zmarszczek i pogorszenie struktury skóry. Koncentrat retinolu NovAge ProCeuticals zawiera 1,1% aktywnego retinolu zamkniętego w kapsułkach. Retinol wspomaga syntezę kolagenu i przyspiesza odnowę komórek skóry, wygładzając zmarszczki. Przywraca skórze zdrowszy, bardziej młodzieńczy wygląd.

 

Peeling NovAge Proceuticals 6% AHA – Skoncentruj się na odnowie skóry

Zdrowa skóra odnawia się co około 28 dni. Jednak czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, palenie papierosów, zanieczyszczenia środowiska, wraz z naturalnym procesem starzenia, który spowalnia tempo odnowy komórkowej, przyczyniają się do zaburzenia cyklu regeneracji. Wpływa to negatywnie na zdrowie i wygląd skóry, powodując szorstkość oraz uwidocznienie się porów i zmarszczek. Peeling NovAge ProCeuticals 6% AHA zawiera dwa różne alfa-hydroksykwasy, które przyspieszają proces złuszczania warstwy rogowej naskórka, usuwając suche i martwe komórki na powierzchni skóry, tym samym umożliwiając tworzenie się nowych komórek. Pomaga to przywrócić cerze blask, zminimalizować widoczność drobnych linii, zmarszczek, rozszerzonych porów, przebarwień i wyprysków.

Ampułki NovAge ProCeuticals Instant Peptide – Skoncentruj się na jędrności skóry

Jeśli widzisz, że Twoja skóra traci jędrność, a zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne, czas na precyzyjne rozwiązanie, by przywrócić jej młodzieńczą sprężystość. Wraz z wiekiem skóra staje się cieńsza i mniej elastyczna w wyniku zmian fizjologicznych oraz rozpadu kolagenu i elastyny. Proces ten mogą przyspieszać szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, palenie papierosów i zanieczyszczenia powietrza. Ampułki NovAge ProCeuticals Instant Peptide z peptydami roślinnymi i aktywnym składnikiem napinającym zostały stworzone, by zwiększać produkcję kolagenu, jednocześnie napinając i ujędrniając powierzchnię skórę. Forma ampułki dostarcza precyzyjnie określoną ilość składników aktywnych o dużej mocy, które zapewniają natychmiastowe korzyści w ciągu 7 dni.

 

Astaksantyna i ekstrakt z borówek

Stworzony, by zwalczać negatywny wpływ wolnych rodników. Zawiera silne antyoksydanty, pochodzące z naturalnie uprawianych mikroalg i borówki czarnej, powszechnie występujących w naturalnym, szwedzkim środowisku. Wzbogacony witaminami C i E, które pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. 30 kapsułek w opakowaniu.

Naturalna Astaksantyna jest:

2.6X silniejsza niż luteina
5X silniejsza niż β-Karoten
110X silniejsza niż Witamina E
800X silniejsza niż CO Q10
6000X silniejsza niż Witamina C
90X silniejsza niż syntetyczna astaksantyna

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prestiżowe Nagrody dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

  Cały czas mamy powody do dumy! Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa o kolejnych nagrodach dla Oriflame otrzymanych w 2023!...

Zamknij