oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Promocje dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Promocje dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Gorąca oferta na rozpoczęcie katalogu Oriflame 15!

Na chłodne jesienne dni legendarne zapachy inspirowane legendarnymi ludźmi w promocyjnej cenie dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame.

Wybierz damską wodę perfumowaną Possess The Secret, inspirowaną legendarną nordycką boginią Idunn, wyrafinowaną i uwodzicielską, z unikalnym akordem złotego jabłka, która pozwoli ci poczuć się kobietą niezwykłą i niezapomnianą lub podaruj swojemu mężczyźnie pełną mocy, bardzo męską i orzeźwiającą świeżymi nutami akordu lodu, wodę perfumowana Possess The Secret Man, kompozycję inspirowaną postacią Thora, najsilniejszego z nordyckich bogów.

Te odważne zapachy, inspirowane nordyckimi mitami i legendami, dają ludziom moc, by stać się kimś wyjątkowym. Lodowy akord wody perfumowanej dla mężczyzn przywołuje na myśl lodową błyskawicę, którą posługiwał się potężny Thor. Kobiecy odpowiednik oparty jest na zmysłowym osmantusie wzmocnionym akordem złotego jabłka, który nawiązuje do magicznego źródła nieśmiertelności.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Nawet drobne zmiany mają znaczenie, więc nie czekaj dłużej. Pamiętaj zdrowie = szczęście!   Troska o środowisko naturalne,...

Zamknij