oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Rejestracja w Oriflame – prezent za 1 grosz

Rejestracja w Oriflame – prezent za 1 grosz

 

Bądź coraz piękniejsza z Oriflame!

Linia kosmetyków pielęgnacyjnych NovAge została stworzona dla Ciebie, byś mogła stosować rytuał przedłużający młodość. Produkty z poszczególnych zestawów NovAge, od kosmetyku oczyszczającego po krem na noc, działają w synergii z innymi, by jak najskuteczniej zadbać o potrzeby Twojej skóry.

NovAge to zestawy zaawansowanych produktów, stworzonych w oparciu o opatentowane technologie i ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych, o udowodnionej klinicznie skuteczności. Dzięki  stosowaniu rytuału przedłużającego młodość udowodniono co najmniej 7-krotnie większą skuteczność pielęgnacji.

Zamawiając teraz 2 zestawy NovAge lub po jednym zestawie w katalogu 16 i kolejnym, oprócz urody i świetnego samopoczucia, gwarantujesz sobie prezent za 1 grosz-kompaktowe, podświetlane lusterko NovAge.

Jeżeli chcesz oszczędzać na zakupach w Oriflame, aktywuj teraz swoją Kartę Rabatową, wysyłając zgłoszenie rejestracyjne do Klubu Oriflame. Dzięki rejestracji w Oriflame wszystkie produkty z katalogu Oriflame otrzymasz zawsze z 20% upustem.

 

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame – woda toaletowa za 1 zł

  Witaj w Oriflame po krótkiej przerwie! Jeżeli jesteś zarejestrowaną klientką VIP lub konsultantką Oriflame i nie składałaś zamówień przynajmniej...

Zamknij