oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep Oriflame Nowości – Katalog Oriflame 2 2018

Sklep Oriflame Nowości – Katalog Oriflame 2 2018

 

Szykowne i pełne miłości Walentynki z Oriflame!

 

Odkryj sekret dwóch nowych zapachów Oriflame – perfumowanych wód toaletowych dla niej i dla niego Possess the Secret.

 

Silna i pewna siebie, kobieca i elegancka…Possess the Secret dla Pań skrywa tajemnicę legendarnej, nordyckiej bogini Idunn, bogini nieśmiertelności, młodości i siły, jedynej strażniczki złotych jabłek, symbolu losu bogów.

W składzie Possess dla Pań wybrzmiewają nuty czarnej porzeczki, bergamotki i jaśminu wodnego, w sercu zmysłowy aromat osmantusa z akordem złotego jabłka i orchidei,  a w nucie głębi drzewo sandałowe i kremowa wanilia.

Twórcą perfumowanej wody Toaletowej Possess the Secret jest urodzony w Grasse Fabrice Pellegrin, syn perfumiarza i prawdziwy pasjonat wyrafinowanej sztuki perfumeryjnej. Jego kunszt został niedawno wyróżniony nagrodą ” Perfumiarz roku 2017″.

 

Possess the Secret Man to dzieło twórcy zapachów Elise Benat, która inspirowała się legendą najsilniejszego z nordyckich bogów Thora, odważnego, męskiego i potężnego, władającego piorunami, grzmotami i mroźnymi burzami, stąd w zapachu między innymi metaliczne akordy lodu. Symbolem siły Thora jest jego legendarny młot.

Niesłabnąca moc Thora ma swoje źródło w złotych jabłkach Idunn i to w jej rękach spoczywa los legendarnego boga. To właśnie ich sekret.

 

Teraz i Ty możesz poczuć się kobietą wyjątkową i niezapomnianą, wybierając dla siebie z najnowszej kolekcji Oriflame tę wyrafinowaną i uwodzicielską wodę perfumowaną Possess the Secret.

Natomiast Panom, pragnącym poczuć się silnymi i niezapomnianymi, polecamy Possess the Secret Man, pierwszą perfumowaną wodę toaletową dla mężczyzn w Oriflame.

 

Spraw, by tegoroczne Walentynki były niezapomniane i obdaruj swoich bliskich prezentami pełnymi miłości!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog 2 2018 – Konsultantka Oriflame Prezent za 1 zł

  Witaj w Oriflame po krótkiej przerwie!   Zanurz się w aromatach kwiatów bazylii, konwalii i piżma, poczuj się jak...

Zamknij