oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Zajrzyj do najnowszego katalogu Oriflame nr 8 i odkryj inspirowane pięknem w szwedzkim stylu, holistyczne podejście Oriflame do urody, pielęgnacji i zdrowia.

 

Przekonaj się o wyjątkowym podejściu firmy do kwestii piękna, gdy zdrowy styl życia, piękny wygląd skóry, życie w zgodzie z naturą i pasją, przekłada się na wartości firmy i ma odzwierciedlenie w portfolio Oriflame.

 

Przekonaj się o skutecznym działaniu, odpowiedzialnie pozyskiwanych, z etycznych źródeł, składników – naturalnych ekstraktach i eksfoliantach, i o bezpiecznych formułach, bez organizmów modyfikowanych genetycznie i przy zastosowaniu najwyższych norm europejskich i rygorystycznych testach bezpieczeństwa.

 

Nowe technologie i rozwiązania są wdrażane w Centrum Badawczym w Dublinie i Instytucie Badań Śkóry w Sztokholmie , a produkty Oriflame są wspierane na etapie rozwoju przez uznanych ekspertów, lekarzy, kosmetologów i perfumiarzy.

 

Wypróbuj zatem nowości Oriflame oraz inne bezpieczne i skuteczne produkty, spełniające różne potrzeby skóry i podkreślające Twoje indywidualne piękno.

 

Stwórz sobie też możliwość oszczędzania lub zarabiania w Oriflame wypełniając, bez zobowiązań, formularz zgłoszeniowy do naszego kosmetycznego Klubu jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Gwarantujemy Tobie stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu, dostęp do świetnych promocji i specjalnych ofert, jakich w katalogu nie znajdziesz i super upominki w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Teraz w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz skorzystać z 2 pakietów próbek kosmetyków i darmowej dostawy oraz odebrać nowoczesną, damską kolekcję Oriflame Exklusiv, inspirowaną szykiem i pięknem szwedzkiej riwiery.

Oriflame Exklusiv to ekskluzywna marka ponadczasowych akcesoriów z nowoczesnym designem z motywami i akcentami sprawiającymi, że będziesz wyglądać modnie i stylowo.

Kolekcja została stworzona wyłącznie dla nowych Klubowiczów Oriflame, a wartość wszystkich nagród wynosi 320 zł.

 

Rejestracja w kosmetycznym Klubie Oriflame jest darmowa, nie zobowiązująca i komfortowa, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, z jakich przywilejów dla Klientek VIP lub konsultantek Oriflame będziesz korzystać.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep Oriflame Promocje dla konsultantek ORIFLAME

    Zestawy w supercenach w ofercie specjalnej dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame w najnowszym katalogu Oriflame nr...

Zamknij