oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Jak szwedzkie podejście do zdrowego stylu życia przejawia się w Wellness by Oriflame?

 

Piękno w szwedzkim stylu to sposób na życie. Szwecja należy do krajów o najwyższej średniej długości życia i najwyższym poziomie szczęścia swoich obywateli. To zasługa umiejętności zachowania równowagi. Szwedzi świadomie dążą do równowagi we wszystkich aspektach swojego życia. Kierują się filozofią „lagom” oznaczającą „nie za dużo, nie za mało – w sam raz”.

W Szwecji zdrowy styl życia nie jest modnym sloganem, lecz integralnym elementem codzienności. Badania naukowe dowodzą, że dieta skandynawska jest jedną z najzdrowszych na świecie. Ponad 70% Szwedów regularnie uprawia sport, a Szwecja jest postrzegana jako jeden z krajów najlepiej dbający o zdrowie.

 

Jako że jesteśmy szwedzką marką, w Oriflame wierzymy, że każdy może odnaleźć równowagę i prowadzić zdrowy styl życia, a dobre samopoczucie fizyczne i emocjonalne są jego integralną częścią.

Wysokiej jakości naturalne suplementy diety i produkty spożywcze Wellness by Oriflame służą temu, by pomóc stosującym je osobom osiągnąć stan wellness, ponieważ każdy może zmienić swoje życie na lepsze, wprowadzając małe zmiany codziennie.

 

„Inspirowane kobietami, poparte nauką”

Każdy katalog Oriflame posiada część poświęconą kategorii Wellness. Tym razem, możesz również poznać grupę fantastycznych kobiet, będących ekspertkami Oriflame w szeroko pojętej dziedzinie Wellness.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Najnowsze promocje dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

    Wykorzystaj potęgę zapachów!   Czy wiesz, że zmysł węchu u ludzi jest 10 000 razy wrażliwszy niż inne...

Zamknij