oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME

konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME

 

 

Gorące oferty dla Klubowiczek Oriflame na jesienne chłody!

 

Zapraszamy do Klubu Oriflame i do aktywowania Karty Rabatowej ze stałym, gwarantowanym upustem 20%.

Rejestracja w Oriflame do niczego nie zobowiązuje i daje przywilej korzystania z nagród i zniżek na zamawiane produkty w każdym katalogu.

Na pierwszy dzień katalogu nr 16 mamy specjalną ofertę na dwa piękne zapachy – wodę perfumowaną Love Potion Secrets dla pań i wodę perfumowaną Nordic Waters dla panów.

Uzależniający, dekadencki orientalno-waniliowo-owocowy zapach Love Potion Secrets, oszałamia aromatem owoców i białej truskawki w roli głównej. Jego serce otwierają białe kwiaty, a w nucie głębi znajdziesz seksowną naturę kremowej ambry, drzewa sandałowego i smakowitej, białej czekolady.

Zmienny, żywiołowy zapach perfumowanej wody toaletowej Nordic Waters wibruje świeżością. Ekskluzywny akord Nordic Waters łączy się z pikantną cytryną sfuma i wodnymi nutami liści fiołków powoduje odczucie orzeźwiającej wody dodającej skórze energii. Oryginalny, współczesny projekt flakonu oddaje dwoistą naturę wodnego świata.
Zapachy Oriflame produkowane są we Francji, co zapewnia im wysoką jakość i trwałość. Specjalnie wyselekcjonowane, wysokiej jakości składniki, tworzą niepowtarzalne i oryginalne kompozycje kwiatowe, owocowe, orientalne, drzewne oraz szyprowe. Dzięki nim, możesz poczuć się pięknie i pewnie w każdej sytuacji.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME

    Poznaj Wellosophy! Odkryj radość zdrowego stylu życia! W ofercie Wellosophy Oriflame znajdziesz szeroki wybór produktów żywieniowych, opartych na...

Zamknij