oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Konsultantka

 

 

Jeszcze nie stosujesz? Nie wiesz co tracisz…

 

Teraz woda perfumowana Volare za jedyne 24,99 zł!

Nic nie odzwierciedla kobiecej elegancji lepiej niż delikatna i zmysłowa róża. Łącząc ekskluzywne nuty liści fiołka, peonii, płatków róży i pralinek, woda perfumowana Volare od Oriflame, otuli Cię aurą luksusu i romantyczności.

Ten zmysłowy zapach dla romantycznej kobiety, która jest świadoma swojej delikatności i klasycznej kobiecości, możesz mieć teraz z 80% zniżką.

 

Jak już zdążyłaś pokochać luksusową linię Eleo do pielęgnacji włosów, to na pewno nie zmarnujesz tej szansy i zrobisz sobie zapas.

Jeżeli do tej pory nie wypróbowałaś jeszcze tych fantastycznych produktów, teraz masz super okazję zdobyć je w wyjątkowo korzystnej cenie.

Szampon do włosów Eleo jest wzbogacony naturalnym olejkiem arganowym i olejkiem różanym oraz ekstraktem z łopianu i witaminą F. Tworzy bogatą, pachnącą piankę, delikatnie oczyszcza włosy i odżywia je, nadając im zdrowy blask i cudowny zapach. Pomaga zapobiegać łamaniu się włosów.

Bogata odżywka Eleo, o cudownym zapachu z naturalnym olejkiem arganowym i olejkiem różanym, ekstraktem z łopianu i witaminą F, odżywia włosy, ułatwia ich rozczesywanie i sprawia, że lepiej się układają oraz lśnią wielowymiarowym blaskiem. Odżywka, podobnie jak szampon, również pomaga zapobiegać łamaniu się włosów.

Luksusowa, intensywnie odżywiająca maska do włosów z naturalnym olejkiem arganowym, olejkiem różanym, łopianem i witaminą F, regeneruje włosy sprawiając, że stają się silniejsze, gładsze i bardziej lśniące, a do tego cudownie pachnące. Maska pomaga chronić włosy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Wszystkie trzy kosmetyki Eleo są przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów.

 

Z promocyjnych cen na przedstawione produkty mogą skorzystać jedynie zarejestrowane klientki VIP i konsultantki Oriflame.

 

Chciałabyś mieć dostęp do cen hurtowych, nie zawierających 25% marży ujętej w katalogu i dostęp do ofert specjalnych przeznaczonych tylko dla Klubowiczek Oriflame?

 

Zarejestruj się do Klubu Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy.

Rejestracja w Oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje.

Jako nowa Klubowiczka Oriflame będziesz mogła również skorzystać z niepowtarzalnego Programu Witamy, z ekskluzywnymi akcesoriami, stworzonymi wyłącznie dla nowych klientek i konsultantek Oriflame.

Te modne i stylowe upominki możesz sprawdzić TUTAJ

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Twoja pielęgnacja ORIFLAME Katalog 8 ORIFLAME

    Sprawdź nowe promocje ważne do wyczerpania zapasów!   Z oferty mogą skorzystać jedynie zarejestrowane klientki VIP i konsultantki...

Zamknij