oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Klubowiczek ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Klubowiczek ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Wejdź do stylowego świata zadowolonych kobiet i odbierz ekskluzywną, ponadczasową kolekcję Midnatt, zainspirowaną prostotą szwedzkiego designu.

 

W tak trudnym czasie, ceniąc własną wygodę, czas i bezpieczeństwo, bez zobowiązań, zostań klientką VIP lub konsultantką Oriflame.

 

Między innymi, uzyskasz możliwość oszczędzania na zakupach, korzystając ze stałej, zagwarantowanej zniżki na wszystkie produkty z katalogu.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame. Wiele z tych dodatkowych ofert do -85% znajdziesz w naszych Aktualnościach.

W obecnym, przedświątecznym katalogu, przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody o wartości 470 zł w fantastycznym Programie Witamy. Jest to ponadczasowy zapach Eclat Femme oraz ekskluzywna i stylowa kolekcja damskich torebek, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame. W skład kolekcji Midnatt wchodzi klasyczna torebka i torba weekendowa, wykonana w teksturze skóry Saffiano, z eleganckimi, złotymi akcentami.

Przy dowolnym zamówieniu dostawa jest GRATIS.

Na powitanie, dla każdej nowej Klubowiczki, są przeznaczone 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, które trzeba wpisać do pierwszego zamówienia.

Kody promocyjne próbek – 123688 i 123689.

 

Stwórz sobie zatem dostęp do tańszych, wysokiej jakości produktów i zdobądź limitowaną kolekcję akcesoriów Oriflame Exklusiv, które zostały zaprojektowane w Szwecji z myślą o Tobie, o luksusie, jakości i zrównoważonym rozwoju!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ WYJĄTKOWE I ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame
Katalog ORIFLAME 16 2020

    Witaj w Oriflame!   Otwórz z nami kolejny świąteczny sezon, poznając najnowsze trendy i stylowe inspiracje.   Poczuj...

Zamknij