oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Klubowiczek ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Sklep ORIFLAME Upominki dla nowych Klubowiczek ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Wejdź do stylowego świata zadowolonych kobiet i odbierz ekskluzywną, ponadczasową kolekcję Midnatt, zainspirowaną prostotą szwedzkiego designu.

 

W tak trudnym czasie, ceniąc własną wygodę, czas i bezpieczeństwo, bez zobowiązań, zostań klientką VIP lub konsultantką Oriflame.

 

Między innymi, uzyskasz możliwość oszczędzania na zakupach, korzystając ze stałej, zagwarantowanej zniżki na wszystkie produkty z katalogu.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame. Wiele z tych dodatkowych ofert do -85% znajdziesz w naszych Aktualnościach.

W obecnym, przedświątecznym katalogu, przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody o wartości 470 zł w fantastycznym Programie Witamy. Jest to ponadczasowy zapach Eclat Femme oraz ekskluzywna i stylowa kolekcja damskich torebek, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame. W skład kolekcji Midnatt wchodzi klasyczna torebka i torba weekendowa, wykonana w teksturze skóry Saffiano, z eleganckimi, złotymi akcentami.

Przy dowolnym zamówieniu dostawa jest GRATIS.

Na powitanie, dla każdej nowej Klubowiczki, są przeznaczone 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, które trzeba wpisać do pierwszego zamówienia.

Kody promocyjne próbek – 123688 i 123689.

 

Stwórz sobie zatem dostęp do tańszych, wysokiej jakości produktów i zdobądź limitowaną kolekcję akcesoriów Oriflame Exklusiv, które zostały zaprojektowane w Szwecji z myślą o Tobie, o luksusie, jakości i zrównoważonym rozwoju!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame
Katalog ORIFLAME 16 2020

    Witaj w Oriflame!   Otwórz z nami kolejny świąteczny sezon, poznając najnowsze trendy i stylowe inspiracje.   Poczuj...

Zamknij