oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 16 2020

Katalog Oriflame

Katalog ORIFLAME 16 2020

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Otwórz z nami kolejny świąteczny sezon, poznając najnowsze trendy i stylowe inspiracje.

 

Poczuj już magię zbliżających się Świąt i daj sobie trochę radości, kompletując spokojnie najwspanialsze prezenty w roku.

 

Czy zastanawiałaś się już kiedyś nad dołączeniem do Klubu Oriflame i, bez zobowiązań, czerpaniem z tego maksymalnych korzyści?

 

Rejestrując się teraz w Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, zamawiając potrzebne produkty dla siebie, najbliższych czy przyjaciół, możesz wziąć udział w fantastycznym świątecznym Programie Powitalnym z ekskluzywną marką ponadczasowych akcesoriów, stworzonych wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame.

Na całkowitą wartość 470 zł składa się kultowy zapach Eclat Femme oraz wyrafinowana i stylowa kolekcja damskich torebek z kolekcji Midnatt. Klasyczną torebkę i torbę weekendową, wykonane w teksturze skóry Saffiano, z eleganckimi, złotymi akcentami, charakteryzuje wyrafinowanie i prostota szwedzkiego designu.

Przy dowolnym zamówieniu możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

Dostawa dla nowych Klubowiczek jest GRATISOWA.

W ciągu kilku dni otrzymasz od nas na powitanie gratisową przesyłkę z aktualnymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacje o specjalnych promocjach i nagrodach, z których będziesz mogła swobodnie korzystać.

 

W tak wyjątkowym czasie, zachęcamy do skorzystania z wygodnych i bezpiecznych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić minimum 25% na zakupach i bez zobowiązań korzystać z dodatkowych promocji oraz ofert tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame, prosimy kliknąć TUTAJ

 

Życzymy przyjemnych i satysfakcjonujących zakupów w Oriflame!

 

 

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gorąca oferta na 24 h dla Konsultantek ORIFLAME

    Zakochaj się w kompozycjach inspirowanych Paryżem!   Eclat Amour i Eclat Toujours to nierozłączna para! Najchętniej nie rozstawalibyście...

Zamknij