oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja

Sklep ORIFLAME Wellness ORIFLAME Rejestracja

 

Zadbaj o to, by każdego dnia Twoje życie było zdrowe, aktywne i przyjemne!

 

W tym katalogu możesz się zaopatrzyć w wapń pochodzenia morskiego i witaminę D Wellness by Oriflame w preferencyjnej cenie.

Dobrze zbilansowana dieta, ćwiczenia i ruch na świeżym powietrzu, wpływają na zdrowie układu kosnego. Dla osób, którym trudno uzyskać odpowiedni poziom wapnia, Oriflame stworzyło wysokiej jakości suplement dla kobiet i mężczyzn z AQUAMIN, wyjątkowym źródłem wapnia o wyższej biodostępności, pozyskiwanym ze zwapniałych wodorostów. Klinicznie udowodniono, że wspiera gęstość mineralną kości i zdrowie zębów. Udowodniono również klinicznie, że witamina D ułatwia wchłanianie wapnia.

 

W dużej zniżce cenowej jest teraz również suplement Omega 3, nie zawierający żelatyny wołowej i wieprzowej, lecz wyłącznie żelatynę rybną. Naturalny olej rybny, używany do produkcji tego suplementu, ma czystość preparatów farmaceutycznych i posiada certyfikat zrównoważonych zasobów stowarzyszenia Friend of the Sea – niezależnej organizacji chroniącej środowisko wodne przy jednoczesnym zapewnieniu zrównoważonych zasobów rybnych.

Niezbędne kwasy tłuszczowe  EPA i DHA nie są wytwarzane przez organizm, wobec czego muszą być dostarczane z pożywienia i suplementów.  Są one ważne dla funkcjonowania serca, mózgu, stawów, skóry, oczu, układu odpornościowego i krwionośnego, zmniejszają stany zapalne i ryzyko chorób serca.

 

Warto zaopatrzyć się również w najnowszy produkt Wellness by Oriflame – napój z błonnikiem prebiotycznym, zarejestrowanym w Vegan Society, niemodyfikowany genetycznie, bezglutenowy, bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów i słodzików. Przyjmując napój z błonnikiem prebiotycznym uzupełniasz zróżnicowaną i dobrze zbilansowaną dietę, wpływasz na ogólne zdrowie i układ trawienny.

 

Dbaj o siebie i najbliższych, bądź w zgodzie z trendami i pozwól, by szwedzka natura  chroniła Twoje zdrowie.

 

Stwórz sobie też możliwość oszczędzania lub zarabiania w Oriflame wypełniając, bez zobowiązań, formularz zgłoszeniowy do naszego kosmetycznego Klubu jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Gwarantujemy Tobie stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu, dostęp do świetnych promocji i specjalnych ofert, jakich w katalogu nie znajdziesz i super upominki w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Teraz w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz skorzystać z 2 pakietów próbek kosmetyków i darmowej dostawy oraz odebrać nowoczesną, damską kolekcję Oriflame Exklusiv, inspirowaną szykiem i pięknem szwedzkiej riwiery.

Oriflame Exklusiv to ekskluzywna marka ponadczasowych akcesoriów z nowoczesnym designem z motywami i akcentami sprawiającymi, że będziesz wyglądać modnie i stylowo.

Kolekcja została stworzona wyłącznie dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame, wartość wszystkich nagród wynosi 320 zł, a szczegóły Programu Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz sprawdzić TUTAJ

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wyprzedaż ORIFLAME Rejestracja

    Kup zanim znikną!   Sprawdź ofertę wyprzedażową Oriflame i kup produkty w supercenach!   Zobacz też TUTAJ najnowszy...

Zamknij