oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Upominki powitalne dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

Konsultantka Oriflame

Upominki powitalne dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

 

Witaj w Oriflame!

 

Jeżeli, bez zobowiązań, lubisz mieć dostęp do wyjątkowych możliwości, przywilejów i praw, jeżeli chciałabyś zadbać o swój budżet i jeżeli cenisz sobie wygodę i niezależność, zostań Klubowiczką Oriflame.

Numer członkowski i dostęp do swojej indywidualnej strony internetowej w Strefie Klubowej Oriflame otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame. Zajmie to 2 minuty.

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków w cenach hurtowych, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

Możesz również korzystać z atrakcyjnych nagród, w ramach specjalnych programów i promocji, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

W aktualnym katalogu nr 5 przewidziane są dla Ciebie bestsellerowe zestawy kosmetyków Oriflame w Programie Witamy.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

Już po uzyskaniu dostępu do swojej spersonalizowanej strony w Strefie Klubowej Oriflame, możesz realizować zamówienia na interesujące Ciebie produkty i specjalne, dodatkowe oferty promocyjne tylko dla zalogowanych, wybierając płatność on-line lub płatność przy odbiorze.

Jeżeli jesteś tym zainteresowana, prześlemy Tobie na powitanie gratisowy pakiet materiałów klubowych z aktualnymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacjami o specjalnych promocjach i nagrodach, z których dowolnie będziesz mogła korzystać.

 

Wszystkim nowym Klubowiczkom Oriflame życzymy jak najwięcej korzyści i satysfakcji z członkostwa w Klubie.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ WYJĄTKOWE I ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame
Katalog ORIFLAME 5 2021

    Witaj w Oriflame!   2021 to wyjątkowy rok dla najbardziej luksusowej marki Oriflame Giordani Gold, ponieważ  świętuje ona...

Zamknij