oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Upominki powitalne dla nowych Konsultantek ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Upominki powitalne dla nowych Konsultantek ORIFLAME

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Sięgnij po bestsellerowe zestawy kosmetyków Oriflame, będące nagrodami dla osób, które przyłączą się do Klubu Oriflame w bieżącym katalogu nr 12.

 

Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego i odebraniu numeru klienta, otrzymasz dostęp do wszystkich przywilejów dla klientek VIP i konsultantek Oriflame. To Ty decydujesz, z jakiej opcji skorzystasz.

 

Między innymi, uzyskasz możliwość kupowania kosmetyków w cenach hurtowych, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na potrzeby własne i rodziny, ewentualnie z zarobkiem na 25% marży ujętej w cenach katalogowych, jeżeli chciałabyś prezentować katalog swoim klientom.

 

W każdym katalogu, możesz również korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji do – 85%, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków Klubu Oriflame.

 

Na powitanie otrzymasz komplet materiałów klubowych gratis wraz z najnowszymi katalogami i 2 zestawy próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Loteria ORIFLAME Rejestracja

    To już ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do Wielkiej Letniej Loterii dla Klubowiczek Oriflame! Jak to zrobić? Jeżeli...

Zamknij