oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 12 2020

Katalog ORIFLAME 12 2020

 

 

Witaj w Oriflame!

 

 

Poczuj się cudownie, korzystając z bogatego wachlarza wspaniale pachnących i przyjemnych w stosowaniu kosmetyków, które zadowolą Twoje ciało i zmysły.

Wybieraj spośród produktów, których formuły mają naukowo udowodnione działanie, ciesząc się bezpiecznymi i skutecznymi kosmetykami, spełniającymi różne potrzeby skóry.

Korzystaj z dobrodziejstwa odpowiedzialnie pozyskiwanych składników, naturalnych ekstraktów i eksfoliantów, bez GMO, silikonów i parabenów.

 

Podkreślaj swoje niepowtarzalne piękno i wyrażaj swój styl na wiele sposobów, wykorzystując najnowsze trendy w makijażu i modzie, na pewno znajdziesz coś dla siebie na lato!

 

W tym katalogu zwróć szczególną uwagę na prezentowaną z dumą przez Oriflame najnowszą linię kosmetyków Beautanicals, których formuły zawierają 95% składników pochodzenia naturalnego. Czerpiąc  ze szwedzkiej wiedzy aptekarskiej, opracowano receptury zarejestrowane w The Vegan Society, efektywne i będące jednocześnie blisko natury.

 

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze naszą Klubowiczką, dołącz teraz do Oriflame, wypełniając w 2 minuty, formularz rejestracyjny. Przekonasz się, że członkostwo w Klubie Oriflame zawsze się opłaca, ponieważ do niczego nie zobowiązuje, a umożliwia korzystanie z wielu atrakcyjnych propozycji, dedykowanych jedynie zarejestrowanym osobom.

 

Między innymi, będziesz mieć dostęp do wyjątkowej Wielkiej Letniej Loterii Oriflame, skierowanej do wszystkich zainteresowanych Klubowiczów.

Do wygrania są aż 3 samochody Toyota Aygo w wersji X – play z 2020 roku, 3 elektryczne, stylowe i przyjazne środowisku skutery VASSLA 2 Navy Blue, 3 telefony Iphone 11, 64 GB i miejskie rowery Romet Pop Art.

Tutaj zawsze skorzystasz, ponieważ przewidziano również nagrody gwarantowane – losowo wybrane produkty Oriflame, dołączane do zamówień tych osób, którym nie poszczęści się w losowaniu..

 

Rejestrując się teraz w Klubie Oriflame, zamawiając przydatne produkty dla siebie, najbliższych czy przyjaciół, dajesz sobie szansę na wielkie wygrane w Letniej Loterii i jednocześnie realizujesz Program powitalny z bestsellerowymi kosmetykami Oriflame, przewidzianymi dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Na powitanie otrzymasz bezpłatny pakiet materiałów klubowych z najnowszymi katalogami oraz 2 komplety próbek wód toaletowych i saszetek z kremami.

 

Nagrody w aktualnym Programie Witamy dla klientek VIP i konsultantek Oriflame możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

Nowym Klubowiczom Oriflame życzymy satysfakcji z członkostwa w Klubie i szczęścia w Letniej Loterii.

 

Wszystkim klientom dziękujemy za wybranie Oriflame i życzymy zadowolenia z dokonanych zakupów!

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame
Upominki powitalne dla nowych Konsultantek ORIFLAME

    Witaj w Oriflame!   Sięgnij po bestsellerowe zestawy kosmetyków Oriflame, będące nagrodami dla osób, które przyłączą się do...

Zamknij