oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wakacyjne promocje ORIFLAME Rejestracja w Klubie ORIFLAME

Wakacyjne promocje ORIFLAME Rejestracja w Klubie ORIFLAME

 

 

Wakacyjna oferta dla Klubowiczek Oriflame!

 

Zestaw Beautanicalsszampon naprawczy i regenerująca odżywka do włosów – naturalne i przemyślane formuły zapewniające piękne i zdrowe włosy, tylko 2 dni w promocyjnej cenie.

Odżywiaj i naprawiaj włosy za pomocą skutecznego, kremowego szamponu Beautanicals, skomponowanego w 95% z naturalnych składników. Zawiera on mieszankę ośmiu niezbędnych minerałów inspirowanych czystymi wodami Skandynawii i wyciągiem ze szwedzkiego wiciokrzewu. Zarejestrowany w The Vegan SocietyTM, opracowany bez parabenów i silikonów, biodegradowalny i przetestowany dermatologicznie – wszystko zamknięte w butelkach wykonanych w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Przywróć naturalne piękno włosów dzięki miękkiej i kremowej odżywce Beautanicals. Jej formuła również została skomponowana w 95% ze składników pochodzenia naturalnego i zawiera, między innymi, 8 niezbędnych minerałów oraz wyciąg z wiciokrzewu. Starannie opracowana, aby Twoje włosy wyglądały na odżywione, miękkie i zdrowe. Zarejestrowana w The Vegan SocietyTM, biodegradowalna i przetestowana dermatologicznie formuła – wszystko zapakowane w tubkę, która w 55% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu.

 

Zgłoszenie do Klubu Oriflame możesz wysłać na tej stronie jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i w komfortowy sposób korzystać z wszystkich dostępnych przywilejów.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje Wellness Rejestracja ORIFLAME

    Zdrowe lato z Wellness! To miła niespodzianka dla Klubowiczów Oriflame! Lato to najlepszy czas, aby wprowadzić zdrowe nawyki....

Zamknij