oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

Wellness ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja

Masz ochotę na słodycze? W Oriflame mamy na to zdrowy sposób!

Czy należysz o tej szerokiej grupy osób, które jedzą maksymalnie trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolację? Badania pokazują, że uzupełnienie głównych posiłków o kilka zdrowych przekąsek ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie i ułatwia kontrolowanie prawidłowej masy ciała.  Zwiększając ilość posiłków spożywanych każdego dnia, zminimalizujesz wahania poziomu cukru i stężenia insuliny we krwi, pozbędziesz się uczucia głodu, a także możesz obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi.

Ale czym jest zdrowa przekąska?

Bogata w białko

Jeśli zależy nam na utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała, musimy pamiętać o dostarczaniu odpowiedniej ilości białka. W porównaniu z węglowodanami i tłuszczami, białko zapewnia większe poczucie sytości. Po wysokobiałkowym posiłku nie będziesz odczuwać głodu przez dłuższy czas i będzie Ci łatwiej kontrolować wielkość spożywanych porcji. Ponadto, posiłki bogatsze w białko pozwalają utrzymać masę mięśniową w okresie stosowania diet odchudzających.

Niski indeks glikemiczny, wysoka zawartość błonnika

Aby każdego dnia czuć się dobrze, być skoncentrowanym i w pełni sił, unikać wahań wagi ciała a także, aby pozbyć się napadów głodu cukrowego, musisz pamiętać o utrzymywaniu równowagi poziomu cukru we krwi. Indeks glikemiczny to wskaźnik mówiący o tym, jak bardzo i jak szybko posiłki bogate w węglowodany podnoszą poziom cukru we krwi, w porównaniu do czystego cukru (glukozy).

Produkty o wysokim indeksie glikemicznym, zawierające dużo węglowodanów oczyszczonych, takich jak cukier lub biała mąka, wywołują wysokie skoki poziomu cukru we krwi, po których następuje silna reakcja ze strony insuliny. Hormon – insulina jest wytwarzana w celu regulowania stężenia cukru we krwi, ale insulina także sygnalizuje organizmowi, aby wchłonął cukier i zmagazynował go w postaci tłuszczu. Przekąski w postaci różnych batoników zawierają zazwyczaj dużą ilość cukru i tłuszczu, natomiast zaledwie 8-10 % białka i nie więcej niż 3-5 % błonnika.

Batony Natural Balance z Wellness by Oriflame wyróżniają się wysoką zawartością biała (prawie 20%) i błonnika (ok. 10%). Ich indeks glikemiczny jest niski i wynosi zaledwie 40. Podsumowując, niski wskaźnik GI oraz wysoka zawartość protein i błonnika sprawiają, że batoniki Natural Balance stanowią zdrowszą alternatywę słodkich i wysokotłuszczowych przekąsek.

Batoniki Natural Balance zawierają ponadto 100% naturalnych składników i smakują wyśmienicie, dzięki zawartość bogatych w antyoksydanty kakao, żurawin, jagód acai i jagód!

Zawierając tylko 150 kalorii, batoniki Natural Balance stanowią świetną przekąskę, pozbawioną sztucznych substancji słodzących, konserwantów i barwników. Co więcej, batoniki zawierają tylko takie proteiny, które nie były modyfikowane genetycznie.  Przyjemna słodycz, delikatność i konsystencja mają swoje źródło we fruktozie, naturalnym cukrze, który ma bardzo niski indeks glikemiczny.

 

Kupując w tym katalogu 3 dowolne opakowania batonów Natural Balance,  czwarte otrzymasz GRATIS!

 

Czy możliwy jest zdrowy, zbilansowany posiłek w formie pysznego shake’a, który zawiera mniej niż 250 kalorii?

Odkryj skuteczny sposób na odchudzanie i utrzymanie niższej wagi bez poczucia głodu!

Nadmierna waga i związane z tym zagrożenia, wpływają na zdrowie milionów ludzi. Nadszedł czas, aby skupić się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu – przejąć kontrolę i cieszyć się życiem, wyglądając i czując się świetnie. Oriflame z dumą przedstawia produkt oparty na badaniach naukowych, który został opracowany przez dietetyków, aby bezpiecznie zaspokajać twoje potrzeby żywieniowe i jednocześnie pomagać ci osiągnąć wyznaczone cele dotyczące twojej wagi.

 

W pełni odżywczy, zastępujący posiłek Super Shake z Wellness by Oriflame to idealnie zbilansowane danie, które zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Każda porcja zawiera dużą ilość składników odżywczych – jest bogata w białko, które zaspokaja głód i podtrzymuje odpowiedni poziom energii w organizmie, błonnik wspomagający trawienie, zdrowe tłuszcze oraz 23 niezbędne witaminy i minerały.

Super Shake nie zawiera glutenu. Zarejestrowany jest w Vegan Society będąc odpowiednim również dla wegetarian i dla wegan, gdy zmieszasz go z napojem sojowym.

Super Shake jest dostępny w dwóch smakach – czekoladowym i waniliowym.

 

Pamiętaj, że wszystkie produkty Oriflame, w tym produkty Wellness, zawsze możesz kupić 20% poniżej cen katalogowych, zostając bez zobowiązań Klubowiczem Oriflame.

 

Mówi się, że na zdrowiu nie ma co oszczędzać, ale realizując zakupy w Oriflame jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, najlepiej jak to możliwe zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych, zarządzając jednocześnie w mądry sposób swoim budżetem.

 

Za zakupy w Oriflame, jako nowa klientka VIP lub konsultantka Oriflame, będziesz również otrzymywać wartościowe i atrakcyjne nagrody z Programu Witamy, który możesz sprawdzić TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME

    Spraw, by każdy Twój dzień był wyjątkowy!   W tym katalogu znajdziesz produkty, by Cię wspierać w tym...

Zamknij