oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Zapisy do ORIFLAME

Zapisy do ORIFLAME

 

 

Zacznij zmysłowy początek lata z Oriflame!

 

Zapisz się do Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy na tej stronie i po otrzymaniu numeru członkowskiego, zacznij korzystać z dostępnych, wyjątkowych przywilejów i wielu atrakcyjnych ofert specjalnych, dedykowanych tylko członkom Klubu Oriflame.

 

Na początek katalogu do Twojej dyspozycji gorąca oferta na 24 godziny za jedyne 24,99 zł!

Ten fantastyczny zestaw kosmetyków dla pań składa się z perfumowanej wody toaletowej So Fever Together i luksusowego, czarnego tuszu do rzęs Giordani Gold Incredible Length.

Woda perfumowana So Fever Together to zmysłowy zapach, otwierający się słodkimi nutami sorbetu z czerwonej porzeczki. W sercu kompozycji pulsuje akord słodkiej papryki pimento, a w bazie uwodzą hipnotyzujace nuty szlachetnego drewna sandałowego. Stosowana w wielu kulturach jako afrodyzjak, słodka papryczka pimento jest zarazem intrygującą przyprawą, znaną ze względu na swoje właściwości rozgrzewające oraz symbolem gorącego pożądania kochanków.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dołącz do ORIFLAME już dziś!

    Poznaj nowości i bestsellery katalogu Oriflame nr 10!   Sprawdź najlepsze oferty, pomysły na prezenty, pielęgnację dopasowaną do...

Zamknij